Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Robyg Grupa Deweloperska, Nadmotławie Estate i Apartments


Prace budowlane w inwestycji Nadmotławie Estate i Apartments dewelopera Robyg Grupa Deweloperska w Gdańsku przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania w IV kw. 2020 r. i II kw. 2021 r.

Robyg Grupa Deweloperska, Nadmotławie Estate i Apartments

Szczegółowe informacje o sytuacji na budowie inwestycji Nadmotławie Estate i Apartments dewelopera Robyg Grupa Deweloperska:

Adres inwestycji:ul. Sienna Grobla, Śródmieście, Gdańsk

Planowana data oddania do użytkowania:IV kw. 2020 r. i II kw. 2021 r.

Czy prace odbywają się zgodnie z harmonogramem?Prace odbywają się zgodnie z harmonogramem.

Jakie prace wykonano w ostatnim tygodniu?Na budowie Nadmotławia tempo prac nie zwalnia nawet na moment! W halach garażowych trwa montaż instalacji oraz malowanie ścian i sufitów, w garażu pod budynkiem E prace te zakończono. Zakończono montaż dwóch wind budynku E i trwa montaż ostatniego dźwigu. We wszystkich budynkach odbywa się montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz elektrycznych. W budynku D i C zakończono wylewanie posadzek, prace te rozpoczęto w budynku E. W budynku D rozpoczęto przygotowania do malowania mieszkań. Na wszystkich budynkach trwają prace elewacyjne. W budynku E kontynuujemy prace tynkarskie na trzech ostatnich kondygnacjach. Zakończyliśmy wykonywanie przyłączy budynków od strony południowej.

Zdjęcia dokumentujące prace (wykonane 12.05.2020 r.):

Kolejny artykuł

Grupa Wawel Service, Lema II
Prace budowlane w inwestycji Lema II dewelopera Grupa Wawel Service w Krakowie przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania w III kw. 2021 r.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu