Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

RONSON świętuje 20 lat


RONSON Development świętuje 20-lecie obecności na polskim rynku. „Jubileusz to czas na podsumowania i radość z tego, co dotychczas osiągnęliśmy, ale też moment na określenie jasnego planu na najbliższe lata”.

RONSON świętuje 20 lat

32 zrealizowane projekty w czterech miastach w Polsce – Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Szczecinie oraz ponad 10 tys. wybudowanych mieszkań, liczne nagrody i wyróżnienia, 14 lat na giełdzie – to bilans dwudziestoletniej działalności RONSON Development. – Wagę naszych doświadczeń w oczywisty sposób definiują liczby. Ilość zrealizowanych projektów, liczba oddanych mieszkań, świetne wyniki finansowe, czy sprzedażowe. Jednak za realnym sukcesem stoi cały zespół ludzi, których zaangażowanie i profesjonalizm są dominującą składową. 20% naszego zespołu to pracownicy z ponad 10-letnim stażem. To jest nasz największy kapitał – mówi Boaz Haim, Prezes RONSON Development. I dodaje – Świętowanie Jubileuszu ma dla nas wielkie, ale symboliczne znacznie. Dużo ważniejszy jest konkretny, śmiały plan na przyszłość.

Inwestycja Viva Jagodno we Wrocławiu; Ronson development

CELE BIZNESOWE

Priorytetem Spółki w perspektywie 5 lat jest dalszy rozwój inwestycji na rynkach w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Szczecinie, z naciskiem na stolicę i mocna rozbudowa banku ziemi. Prezes RONSON Development, Boaz Haim, widzi ku temu możliwości i spodziewa się dalszej dobrej passy dla branży deweloperskiej. – Tylko w ciągu ostatniego półrocza kupiliśmy 6 działek, pozwalających na budowę blisko 3 000 mieszkań. Naszym celem jest utrzymanie pozycji RONSONA jako wiodącego dewelopera na polskim rynku.

Deweloper podjął też decyzję o przemodelowaniu strategii sprzedażowej, koncentrując się nie na ilości, lecz na jakości sprzedaży i obronie wyższej marży, przy jednoczesnym dostarczaniu produktów najwyższej jakości. – Realizowane przez nas inwestycje będą jeszcze mocniej analizowane pod kątem zaprojektowania części wspólnych, innowacji oraz eko rozwiązań, aby tworzyć osiedla przyszłości, z myślą o potrzebach ich mieszkańców, przy jednoczesnym poszanowaniu planety. Chcemy działać w myśl zasady – jakość, a nie ilość – mówi Andrzej Gutowski, Wiceprezes, Dyrektor Sprzedaży RONSON Development.

LEPIEJ, ZNACZY DZIŚ EKO

Kolejne dziesięciolecie Spółka otwiera z założeniem jeszcze silniejszego skoncentrowania na ekologii. Celem jest stałe poszerzanie katalogu możliwych rozwiązań w budowanych projektach. – Realizacja idei eko jest częścią DNA naszej firmy. Od lat wdrażamy narzędzia, dzięki którym przyszli mieszkańcy mogą żyć zdrowiej, oszczędniej i komfortowo. W naszym przypadku możemy więc mówić o kolejnych innowacjach. Zieleń na elewacjach, zielone dachy, systemy rozsączania wody opadowej, a w nowoprojektowanych inwestycjach m.in. możliwość montażu paneli fotowoltaicznych, czy rekuperacja, to tylko część katalogu – mówi Karolina Bronszewska, Członek Zarządu, Dyrektor Marketingu i Innowacji RONSON Development. – Stawiamy na zrównoważony rozwój, budowanie z myślą o przyszłych pokoleniach i w trosce o planetę, bo to jedyny wybór jaki mamy jako społeczeństwo międzynarodowe. Wierzymy, że dzięki współpracy z odpowiedzialnymi generalnymi wykonawcami, wspólnie poczynimy wielki krok w kierunku ekologii, szczególnie w zakresie ograniczenia śladu węglowego. To nasze zobowiązanie na kolejne lata.

Inwestycje zrealizowane przez dewelopera Ronson Development

RONSON TO LUDZIE

Przedstawiciele firmy z dumą opowiadają o swoich pracownikach. Zespole, który może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. Średni staż pracy w firmie wynosi ponad 5 lat, a 20% pracowników jest zatrudnionych dłużej niż 10 lat. Z myślą o nich w Spółce przewidziano działania, które mają usprawnić procesy, ale też zacieśnić więzi między ludźmi. – Doceniamy nasz zespół, słuchamy zgłaszanych nam sugestii i robimy wszystko, aby praca w RONSON była dla nich rozwijającym i satysfakcjonującym doświadczeniem – mówi Karolina Bronszewska.

RONSON Development będzie świętować swoje urodziny przez cały wrzesień. Pod koniec tego miesiąca odbędzie się bankiet dla pracowników i kontrahentów. – Chcemy, aby wspólne świętowanie w wyjątkowej oprawie było wyrazem naszej wdzięczności za owocną, bardzo ważną dla nas współpracę – mówi Karolina Bronszewska. – Ale naszym marzeniem było też uczczenie tego pięknego Jubileuszu wspólnie z mieszkańcami jednego z naszych osiedli i bardzo się cieszymy, że ten plan uda się zrealizować.

Deweloper zdecydował zorganizować piknik rodzinny dla mieszkańców największej i najchętniej wybieranej przez klientów inwestycji Miasto Moje na warszawskiej Białołęce. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 11 września w godzinach 10:00-15:00 na terenie inwestycji przy Marywilskiej. – Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla całych rodzin. Wśród nich warsztaty ekologiczne dla najmłodszych mieszkańców, zabawy z animatorami, malowanie buziek i tatuaże, dmuchana zjeżdżalnia i wiele, wiele innych – wylicza Karolina Bronszewska. – Oczywiście wszystkich serdecznie zapraszamy.

Inwestycje Ronson Development w obido:

Warszawa

Poznań

Wrocław

Kolejny artykuł

Villa Jaśkowa Dolina z nagrodą CIJ Awards Poland 2021
Firma Cordia, deweloper realizujący projekty mieszkaniowe w Polsce od 2014 r., otrzymała właśnie prestiżową nagrodę CIJ Awards Poland 2021 za powstające w Gdańsku nowoczesne osiedle Villa Jaśkowa Dolina. Projekt Cordii został nagrodzony w kategorii Best Upcoming Residential Development.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu