Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

RONSON wraca na popularną wśród Warszawiaków Wolę


RONSON Development rozpoczyna sprzedaż nowego projektu na warszawskiej Woli. „Osiedle Vola” to nowoczesny, kameralny apartamentowiec, który powstanie u zbiegu Studziennej i Jana Kazimierza. „To jedyny tak kameralny projekt w tym miejscu”.

RONSON wraca na popularną wśród Warszawiaków Wolę

RONSON Development coraz szerzej zatacza krąg swojej bieżącej aktywnościw stolicy, a z projektem „Osiedle Vola” wraca do znanej sobie dzielnicy. Wcześniej na Woli powstały takie projekty dewelopera jak Espresso, Verdis, czy City Link.

Nasz plan na ten rok zakładał znaczne uzupełnienie oferty w II kwartale i to się właśnie dzieje – mówi Andrzej Gutowski, wiceprezes, dyrektor sprzedaży RONSON Development. – Wprowadzamy do sprzedaży nowy projekt – „Osiedle Vola”. Wyjątkowy, i można powiedzieć, jedyny tak kameralny projekt w tym miejscu. Na rogu ulic Jana Kazimierza i Studziennej powstanie tylko jeden, sześciokondygnacyjny budynek z 84 mieszkaniami. Zaprojektowaliśmy tam metraże od 38 do nawet 138 m2. Te ostatnie będą przestronnymi 5-pokojowymi apartamentami. Wyjątkowa, centralna lokalizacja tego projektu i przeważająca liczba kompaktowych mieszkań sprawiają, że „Osiedle Vola” będzie prawdziwą gratką dla inwestorów.

Osiedle Vola – RONSON Development

Ekologiczny standard RONSONA

RONSON Development, jak na pioniera w zakresie wdrażania rozwiązań ekologicznych przystało, także w inwestycji „Osiedle Vola” stawia na innowacje i ekologię. W projekcie przewidziano między innymi panele fotowoltaiczne oraz oświetlenie LED, zastosowanew częściach wspólnych.

– Wprowadzamy rozwiązania, które przełożą się na jakość życia naszych klientów, ale także będą obniżać ich rachunki. Dla przykładu, zastosowanie oświetlenia LED oznacza dla Wspólnoty Mieszkaniowej obniżenie kosztów zasilania części wspólnych takich jak klatki, czy windy nawet o 30-50% – mówi Karolina Bronszewska, Dyrektor Marketingu i Innowacji RONSON Development. – Zastosowanie energooszczędnych rozwiązań jest dzisiaj bardzo ważnym argumentem przy wyborze miejsca do życia. Z jednej strony, ze względu na dobro planety, z drugiej strony, ze względu na coraz droższe koszty życia.

Osiedle Vola – RONSON Development

W projekcie „Osiedle Vola” powstaną także zielone dachy – coraz powszechniej stosowane rozwiązanie, które odciąża systemy kanalizacyjne, zatrzymując nawet 80% wody opadowej, ma właściwości termoregulacyjne oraz chroni izolację, dzięki czemu ewentualne naprawy dachu mogą być przesunięte o kilka lat. Przyszli mieszkańcy będą mogli wykorzystać także system smart home oraz korzystać z rozwiązań w zakresie elektromobilności. W projekcie „Osiedle Vola” powstaną zewnętrzne stacje ładowania aut elektrycznych oraz wiaty na rowery.

– Rozwiązania ekologiczne stały się w naszych projektach standardem. W każdejz inwestycji wdrażamy pakiet, na jaki pozwalają możliwości architektoniczne. Natomiast idziemy też krok dalej i coraz mocniej stawiamy na innowacje. W projekcie „Osiedle Vola” zastosujemy bardzo wygodne dla mieszkańców rozwiązanie, jakim jest bezdotykowy wjazd do garażu – mówi Karolina Bronszewska. Jak dodaje – W „Osiedlu Vola” dużą rolę odegra także estetyka. Ten projekt jest naprawdę piękny. Na elewacji budynku wykorzystamy elementy drewna oraz szkła. Całość będzie wykonana w bardzo stonowanej, jasnej kolorystyce. Co ważne, będą też dostępne mieszkania z tarasami na dachu. A wszystko to praktyczniew centrum miasta.

Osiedle Vola – RONSON Development

Wola jest na topie

Według przygotowanego przez JLL dla RONSON Development raportu – „Warszawski rynek mieszkaniowy”, Wola znajduje się w ścisłej czołówce najchętniej wybieranych dzielnic. Największą popularnością niezmiennie cieszy się Mokotów, a kolejne miejsca zajmują właśnie Wola, Ochota oraz Żoliborz.

– Osiedle Vola jest inwestycją na miarę dzielnicy, w jaką w ostatnich latach przeobraziła się Wola. Nazywana nowym centrum biznesowym stolicy, chętnie wybierana przez gigantów takich jak Google na lokalizowanie swoich siedzib, w gruncie rzeczy stała się miejscem, w którym równolegle powstawały projekty mieszkaniowe, handlowe, rozrywkowe i biurowe. Ta dzielnica rozwijała się i rozwija w zrównoważony sposób, co sprawiło, że obecnie jest niezwykle atrakcyjna do życia i pracy – mówi Karolina Bronszewska.

Osiedle Vola – RONSON Development

„Osiedle Vola” powstaje u zbiegu ulic Studzienna i Jana Kazimierza, w sąsiedztwie Centrum Handlowego Fort Wola oraz bliskiej odległości od Ronda Daszyńskiego. Wola jest jednąz najlepiej rozwiniętych i skomunikowanych dzielnic Warszawy. W sąsiedztwie inwestycji znajdują się parki oraz pełna infrastruktura handlowo-usługowa.

Kolejny artykuł

Tu mieszkam. OLSZYNKA – Żuławska dzielnica Gdańska
W Olszynce, żuławskiej dzielnicy Gdańska, od dziesięcioleci panuje sielankowy nastrój i krajobraz. Decydują o tym: niska, kameralna zabudowa oraz rozległe przestrzenie obszarów zielonych, a także sieć kanałów. Tutaj, z dala od typowego dla Śródmieścia zgiełku i pośpiechu, można rozkoszować się naturalną ciszą i spokojem. Spacer po Olszynce prowadzi przez stulecia gdańskiej historii.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu

Zobacz takie oferty

Warszawa, Wola
Osiedle Vola, m. B076
2 605 622 zł4 pokoje138 m² + 2 balkony: 20,23 m² + 4,95 m²
  • Biedronka (5 minut spacerem)
  • Biedronka (5 minut spacerem)
  • CH Atrium Reduta, Multikino (11 minut samochodem)
  • Przystanek tramwajowy i autobusowy (4 minuty spacerem)
  • CH Blue City, Kino Helios (10 minut samochodem)
PREMIUM 3D MIESZKANIE KOMUNIKACJA TRAMWAJ ANEKS DUŻE POKOJE DUŻY BALKON DWUSTRONNE PRAWIE GOTOWE SŁONECZNE OSOBNA KUCHNIA
Warszawa, Wola
Osiedle Vola, m. A004
1 295 399 zł4 pokoje81 m² + taras 12,13 m²
  • Przystanek tramwajowy i autobusowy (4 minuty spacerem)
  • Park Wodny Moczydło (8 minut samochodem)
  • Park Józefa Sowińskiego (22 minuty spacerem)
  • Przystanek tramwajowy i autobusowy (4 minuty spacerem)
  • Przystanek tramwajowy i autobusowy (4 minuty spacerem)
PREMIUM 3D MIESZKANIE KOMUNIKACJA TRAMWAJ ANEKS DUŻY BALKON DWUSTRONNE PRAWIE GOTOWE