Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Stacja Wola etap II – mieszkania od Echo Investment


Stacja Wola etap II to kolejny etap inwestycji od dewelopera Echo Investment, zlokalizowany przy ul. Ordona na Odolanach. Termin odbioru: 2 kwartał 2022 r.

Stacja Wola etap II  – mieszkania od Echo Investment

Stacja Wola etap II to 8-piętrowy budynek, w którym do wyboru są jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania o powierzchni od 28 do 103 mkw. Wszystkie mieszkania zostały wyposażone w rozwiązania Echo Smart, dzięki czemu mieszkańcy będą mieli możliwość zarządzania swoim mieszkanie za pomocą aplikacji w telefonie. Deweloper daje także opcję wykończenia mieszkań pod klucz, aby można było wprowadzić się od razu do w pełni gotowego mieszkania.

Echo Investment stawia na nowoczesne rozwiązania, aby zapewnić mieszkańcom komfort codziennego życia. Dlatego na terenie osiedla znajdą się ładowarki do samochodów elektrycznych, prywatny punkt odbioru przesyłek, ogólnodostępny crossfit box, a także wieszaki na rowery – dostępne przy każdej klatce schodowej. Dodatkowo mieszkańcy będą mogli korzystać ze wspólnych szklani, w których będzie można hodować rośliny i warzywa.

Stacja Wola etap II, Echo Investment

Stacja Wola etap II znajduje się w dobrej lokalizacji blisko centrum. Działa tutaj dobrze rozwinięta komunikacja miejska, nie brakuje także bogatej oferty handlowo-usługowej. 3 minuty spacerem są do przystanku autobusowe, a 10 minut do dworca SKM i PKP Warszawa Zachodnia. W pobliżu są liczne sklepy i lokale usługowe, dodatkowo w okolicy znajdują się aż 3 centra handlowe: Blue City, Reduta i Wola Park. Natomiast zwolennicy wypoczynku na świeżym powietrzu, w promieniu 10 minut spacerem znajdą cztery parki: Park Zachodni, Park Moczydło, Park Edwarda Szymańskiego i Park Powstańców Warszawy. Rodzice z dziećmi będą mieli do wyboru liczne placówki oświatowe.

Kolejny artykuł

„Ochrona parasolowa” i „Bezpieczna firma” wśród nowości bonusowych od Grupy Murapol
Ochrona na wypadek utraty dochodu albo pobytu w szpitalu, rok bez rat czy parking w cenie – to trzy spośród sześciu bonusów jakie Grupa Murapol stawia do dyspozycji klientów kupujących mieszkanie z jej oferty. Szeroki wachlarz korzyści to odpowiedź dewelopera na zróżnicowane preferencje, ale i obawy klientów rozważających zakup mieszkania. Promocją objęta jest cała pula ponad 4 tys. mieszkań dostępnych w ofercie Grupy Murapol.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu