Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Stacja Wola – mieszkania od Echo Investment


Stacja Wola to nowe mieszkania od dewelopera Echo Investment. Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Ordona na Odolanach. Termin odbioru: 3 kwartał 2021 r.

Stacja Wola – mieszkania od Echo Investment

Stacja Wola znajduje się w dobrze skomunikowanej lokalizacji blisko centrum Warszawy. W okolicy inwestycji jest przystanek autobusowy (3 minuty spacerem) oraz dworzec SKM i PKP Warszawa Zachodnia (10 minut spacerem) – dzięki czemu w szybkim czasie będzie można dotrzeć w pozostałe części miasta. Zakupy można zrobić w pobliskich sklepach lub w centrach handlowych: Blue City (8 minut samochodem), Reduta (8 minut samochodem), Wola Park (14 minut samochodem). W promieniu 10 minut spacerem od inwestycji znajdują się cztery parki: Park Powstańców Warszawy, Park Moczydło, Park Zachodni, Park Edwarda Szymańskiego. Natomiast rodzice z dziećmi będą mieli do wyboru liczne placówki oświatowe – w promieniu 10-20 minut spacerem są 3 szkoły podstawowe, 6 przedszkoli oraz liceum ogólnokształcące.

Mieszkania w inwestycji Stacja Wola posiadają metraże od 28 do 103 mkw. i są rozlokowane w 8-piętrowym budynku. Wszystkie lokale posiadają pakiet Echo Smart, który umożliwia zarządzanie mieszkaniem z poziomu aplikacji w telefonie. Dodatkowo mieszkańcy będą mogli skorzystać z wykończenia pod klucz.

Stacja Wola, Echo Investment
W inwestycji nie zabraknie nowoczesnych rozwiązań, takich jak: ładowarki do samochodów elektrycznych, prywatny punkt odbioru przesyłek, ogólnodostępny crossfit box, a także wieszaki na rowery – dostępne przy każdej klatce schodowej. Dodatkowo mieszkańcy będą mogli korzystać ze wspólnych szklani, w których będzie można hodować rośliny i warzywa.

Kolejny artykuł

Stacja Wola etap II – mieszkania od Echo Investment
Stacja Wola etap II to kolejny etap inwestycji od dewelopera Echo Investment, zlokalizowany przy ul. Ordona na Odolanach. Termin odbioru: 2 kwartał 2022 r.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu