Syrena Invest, Mińska 63

Syrena Invest, Mińska 63

Prace budowlane w inwestycji Mińska 63 dewelopera Syrena Invest w Warszawie przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania w III kw. 2021 r.


Szczegółowe informacje o sytuacji na budowie inwestycji Mińska 63 dewelopera Syrena Invest:

Adres inwestycji: ul. Mińska 63, Praga-Południe, Kamionek, Warszawa

Planowana data oddania do użytkowania: III kw. 2021 r.

Czy prace odbywają się zgodnie z harmonogramem? Prace budowlane w inwestycji Mińska 63 w Warszawie przebiegają zgodnie z założonym harmonogramem prac.

Jakie prace wykonano w ostatnim tygodniu?

[17.08.2020] Zakończono kolejny etapu realizacji inwestycji, jakim jest stan "surowy" zamknięty. Wykonane zostało pokrycie dachu oraz wstawione zostały okna i drzwi. Wewnątrz trwają rozpoczęte już prace związane z tynkowaniem mieszkań, a w części północnej i wschodniej kontynuowane są prace związane z wykonaniem elewacji budynku.

[05.08.2020] Budowa zbliża się do osiągnięcia stanu surowego zamkniętego. Do wstawiania zostały ostatnie okna, kończymy także pokrycie dachu. Prace związane z instalacjami elektrycznymi w lokalach są zrealizowane w ponad 90%, wykonane zostały wszystkie piony. Trwają prace związane z montażem podejść od pionów do przyborów. W zakresie elewacji - rozpoczęte zostały prace w części północnej w obrębie mieszkań w klatce E. W trakcie wykonania jest także przyłącze CO.

[23.07.2020] Prace na budowie trwają nieprzerwanie. Została wstawiona większość okien, a prace wewnątrz budynku są na wysokim poziomie zaawansowania. Wykonywana jest obecnie izolacja elewacji budynku i balkonów oraz warstwy izolacyjne płyty stropowej w garażu i pokrycie dachu. Zakończono rozprowadzanie instalacji elektrycznych i wod-kan w klatce „E”. We wszystkich mieszkaniach w tej klatce zakończono także tynkowanie oraz wykonanie posadzek. W klatce „C” pomieszczenia są tynkowane. W klatkach „A” i „B” rozprowadzane są instalacje elektryczne.

[10.07.2020] Prace związane z rozprowadzaniem instalacji elektrycznych i wod-kan w klatce "E" zbliżają się ku końcowi. Na wysokim poziomie zaawansowania są również prace związane z tynkowaniem oraz wykonaniem posadzek. W klatce "C" rozpoczęło się tynkowanie mieszkań.

[26.06.2020] W budynku wykonywane izolacje balkonów oraz pokrycie dachu, kończymy montaż pionów sanitarnych i wentylacyjnych. Kontynuowane jest tynkowanie mieszkań. Zainstalowano ok 80% okien. W kl. Wykonano poziomy kanalizacyjne w garażu.

[12.06.2020] W budynku wykonywane są wewnętrzne linie zasilające, piony sanitarne i wentylacyjne oraz roboty murarskie na ostatnich kondygnacjach. Zainstalowano ok 70% okien. W kl. E kontynuowane jest tynkowanie mieszkań. Wykonano poziomy kanalizacyjne w garażu. Wykonywane jest pokrycie dachu.

[26.05.2020] W budynku na klatce E zakończono montaż instalacji elektrycznych w lokalach, wykonywane są wewnętrzne linie zasilające. W kl. E wykonano też piony sanitarne i wentylacyjne. W pozostałych klatkach A, B, C i D wykonywane są roboty murarskie na ostatnich kondygnacjach – piętro 5, 6 i 7. W kl C i D wykonano piony sanitarne i wentylacyjne, w kl. A i B do 3 piętra. Zainstalowano około 60% okien. W kl. E rozpoczęto tynkowanie mieszkań. Wykonano poziomy kanalizacyjne w garażu. Wykonywane jest pokrycie dachu nad kl. E.

[08.05.2020] Po zakończeniu konstrukcji budynku dnia 04 maja kolejne dni opierały się na kontynuacji murowania ścian w mieszkaniach. W dalszym ciągu rozprowadzane są instalacje elektryczne w klatkach, piony kanalizacyjne i wentylacyjne.

Obraz zawierający budynek, wewnątrz, okno, małe

Opis wygenerowany automatycznie

Obraz zawierający okno, budynek, wewnątrz, podłoże

Opis wygenerowany automatycznie

[04.05.2020] W dniu 04 maja zakończona została konstrukcja budynku. W ciągu ostatniego tygodnia wykonano murowanie ścian korytarzowych, osłonowych, międzylokalowych, wewnętrznych w mieszkaniach klatki E. Rozprowadzane są instalacje elektryczne w klatce E, piony kanalizacyjne i wentylacyjne. W klatkach A, B, C i D – kontynuowane są roboty murowe, prace prowadzone są na 3 piętrze. Na parterze i 1 piętrze wykonane zostały piony instalacji sanitarnych. W garażu ocieplane są stropy oraz instalowane są poziomy kanalizacyjne.

Obraz zawierający zewnętrzne, budynek, autobus, duży

Opis wygenerowany automatycznie

Obraz zawierający budynek, zewnętrzne, siedzi, przód

Opis wygenerowany automatycznie

Obraz zawierający okno, wewnątrz, budynek, biały

Opis wygenerowany automatycznie

[23.04.2020] W bieżącym tygodniu kontynuowane są prace murowe. W klatce A, B, C, D wymurowano ściany na parterze, 1. i 2. piętrze i rozpoczęto prace na 3. piętrze. W klatce E prace są już na ukończeniu. Stolarka okienna została wstawiona na parterze, 1. i 2. piętrze w klatce E. Instalacja pionów sanitarnych i wentylacji została wykonana w szachtach lokali w klatce E i rozpoczęta w pozostałych klatkach. Zalano 50% płyty stropowej nad 6. piętrem, a także wykonano 70% elementów pionowych 7. piętra.

[17.04.2020] Roboty budowlane związane z konstrukcją budynku zbliżają się ku końcowi. Prowadzone są prace murarskie w zakresie ścian zewnętrznych oraz ścian wewnętrznych, gdzie w przeważającej części budynku sięgają one 2. piętra, a w przypadku sektora C prowadzone są na 5. piętrze. W budynku rozpoczęto wykonanie instalacji sanitarnych, wodno-kanalizacyjnych i wentylacji, a także montaż instalacji elektrycznej, ocieplenie stropu w garażu i montaż okien

Kolejny artykuł

Tryboń PPI, Toruńska Wołomin, etap 3
Tryboń PPI, Toruńska Wołomin, etap 3
Prace budowlane w inwestycji Toruńska Wołomin (etap 3) dewelopera Tryboń PPI S.A. w Wołominie pod Warszawą przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania w IV kw. 2021.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu

Zobacz takie oferty

Mińska 63, m. E01
1 pokój27 m² + ogród 37,34 m2
  • Kamionkowskie Błonia Elekcyjne, Park Skaryszewski (9 minut spacerem)
  • Stacja kolejowa Warszawa Wschodnia (14 minut spacerem)
  • Szkoła podstawowa nr 255 (5 minut spacerem), przedszkole (9 minut spacerem)
  • Stacja metra Stadion Narodowy (4 minuty komunikacją miejską)
  • Szkoła podstawowa nr 255 (5 minut spacerem), przedszkole (9 minut spacerem)
3D MIESZKANIE KOMUNIKACJA METRO TRAMWAJ ANEKS DUŻY BALKON PRAWIE GOTOWE OGRÓDEK