Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Victoria Dom S.A., Osiedle Classic IX


Prace budowlane w inwestycji Osiedle Classic IX dewelopera Victoria Dom S.A. w Warszawie przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania 30.06.2021 r.

Victoria Dom S.A., Osiedle Classic IX

Szczegółowe informacje o sytuacji na budowie inwestycji Osiedle Classic IX dewelopera Victoria Dom S.A.:

Adres inwestycji:ul. Myśliborska, Białołęka, Warszawa

Planowana data oddania do użytkowania:30.06.2021 r.

Czy prace odbywają się zgodnie z harmonogramem?Prace przebiegają zgodnie z harmonogramem.

Jakie prace wykonano w ostatnim tygodniu?

[07.08.2020]Na inwestycji Osiedle Classic IX zakończyły się prace tynkarskie, montaż wind oraz instalacja węzła cieplnego. Finalizujemy prace posadzkarskie oraz nakładanie elewacji. Od niedawna prowadzimy prace glazurnicze wewnątrz budynku oraz nakładanie posadzki żywicznej w garażu.

[25.06.2020]Zrealizowaliśmy 40% elewacji i położyliśmy na dachu dwie warstwy papy. Prace tynkarskie wykonaliśmy w 60%. Obecnie trwa wykonanie instalacji elektrycznych i hydraulicznych. W najbliższym czasie planujemy rozpocząć układanie posadzek wewnątrz budynku i na balkonach.

[24.04.2020]Prace budowlane na inwestycji Osiedle Classic IX nieprzerwanie trwają. Właśnie zakończyło się wykonywanie osłonowych ścian budynku oraz murów. Obecnie ekipa budowlana zajmuje się montażem okien ściennych na drugim piętrze. Prace bieżące to również podłączanie elektryki oraz instalacji wodno-kanalizacyjnej. Od tygodnia na budowie odbywa się ocieplanie stropu dachu. Do tego celu wykorzystywane są materiały takie jak styropian i papa.

Kolejny artykuł

Victoria Dom S.A., Miasteczko Nova Ochota 3
Prace budowlane w inwestycji Miasteczko Nova Ochota 3 dewelopera Victoria Dom S.A. w Warszawie przebiegają bez zakłóceń.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu