Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytanie do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Victoria Dom S.A., Osiedle Classic X


Prace budowlane w inwestycji Osiedle Classic X dewelopera Victoria Dom S.A. w Warszawie przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania 30.04.2021 r.

Victoria Dom S.A., Osiedle Classic X

Szczegółowe informacje o sytuacji na budowie inwestycji Osiedle Classic X dewelopera Victoria Dom S.A.:

Adres inwestycji: ul. Myśliborska, Białołęka, Warszawa

Planowana data oddania do użytkowania: 30.04.2021 r.

Czy prace odbywają się zgodnie z harmonogramem? Prace przebiegają zgodnie z harmonogramem.

Jakie prace wykonano w ostatnim tygodniu?

[07.08.2020] Zakończyliśmy prace budowlane na inwestycji Osiedle Classic X. Obecnie odbywają się odbiory wind i platform samochodowych oraz prace malarskie na klatkach schodowych. W zakresie prac prowadzonych na zewnątrz wykonaliśmy ogrodzenie działki w 90%. Teren otaczający zagospodarowaliśmy w 60% przy użyciu kostki brukowej.

[25.06.2020] Prace budowlane na inwestycji Osiedle Classic X przebiegają prężnie. Zakończyliśmy układanie terakoty. Niebawem zainstalujemy wszystkie drzwi wewnętrzne oraz balustrady. Kończymy montaż platform samochodowych zwanych potocznie klausami. Od niedawana prowadzimy prace nad zagospodarowaniem terenu. [24.04.2020] Budowa jest już na bardzo zaawansowanym etapie. Od dwóch miesięcy powstaje elewacja inwestycji, przez co rozumiemy ocieplanie oraz malowanie budynku. W podobnym okresie rozpoczęły się prace nad tynkami wewnętrznymi mieszkań. Na ten moment wewnątrz budynku trwają również prace posadzkarskie oraz wykonywanie przyłączy wodno-kanalizacyjnych. Dynamicznie rozwijają się też roboty na balkonach, czyli układanie płytek oraz montaż balustrad.

Kolejny artykuł

Victoria Dom S.A., Miasteczko Nova Ochota 2
Prace budowlane w inwestycji Miasteczko Nova Ochota 2 dewelopera Victoria Dom S.A. w Warszawie przebiegają bez zakłóceń.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu