Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Victoria Dom S.A., Przystanek Tarchomin


Prace budowlane w inwestycji Przystanek Tarchomin dewelopera Victoria Dom S.A. w Warszawie przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania 30.06.2021 r.

Victoria Dom S.A., Przystanek Tarchomin

Szczegółowe informacje o sytuacji na budowie inwestycji Przystanek Tarchomin dewelopera Victoria Dom S.A.:

Adres inwestycji:ul. Winorośli, Białołęka, Warszawa

Planowana data oddania do użytkowania:30.06.2021 r.

Czy prace odbywają się zgodnie z harmonogramem?Prace przebiegają zgodnie z harmonogramem.

Jakie prace wykonano w ostatnim tygodniu?

[07.08.2020]Na pierwszym etapie inwestycji zakończyliśmy: budowę konstrukcji żelbetowej, piony wentylacyjne oraz sanitarne. W pełni rozprowadziliśmy elektrykę i wykonaliśmy do niej piony. W całym budynku zamontowaliśmy okna i nałożyliśmy tynki. Obecnie dokańczamy nakładanie elewacji, szlichtowanie podłóg, izolowanie dachów, tarasów i balkonów. Finalizujemy wykonanie węzła cieplnego oraz montaż parapetów wewnętrznych. Kontynuujemy prace na częściach wspólnych, w ramach których powstaje okładzina klatek schodowych i korytarzy. Niedawno rozpoczęliśmy montaż balustrad zewnętrznych.

[25.06.2020]W pierwszej klatce inwestycji ukończyliśmy konstrukcję żelbetową oraz mury. Prace nad pionami wentylacyjnymi oraz sanitarnymi prowadzimy już wyłącznie na dachu. Na 5 i 6 kondygnacji podpinamy elektrykę, a na kondygnacji 8 wstawiamy okna. Na 2, 3 i 4 kondygnacji nakładamy tynki. Na zewnątrz budynku wykonujemy elewację i układamy papę.W drugiej klatce inwestycji również zakończyliśmy prace nad konstrukcją żelbetową i murami. Ponadto wszędzie zamontowaliśmy okna oraz podłączyliśmy elektrykę.Na dachu prowadzimy prace polegające na instalowaniu pionów wentylacyjnych i sanitarnych. Na zewnątrz wykonujemy elewację i ocieplamy dach.

Kolejny artykuł

Victoria Dom, Przystanek Tarchomin 2
Prace budowlane w inwestycji Przystanek Tarchomin 2 dewelopera Victoria Dom S.A. w Warszawie przebiegają bez zakłóceń.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu