Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytanie do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Volumetric Polska Sp. z o.o., Dom nad Stawem Koziorożca


Prace budowlane w inwestycji Dom nad Stawem Koziorożca dewelopera Volumetric Polska Sp. z o.o. w Warszawie przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania do 30 listopada 2021 r.

Volumetric Polska Sp. z o.o., Dom nad Stawem Koziorożca

Szczegółowe informacje o sytuacji na budowie inwestycji Dom nad Stawem Koziorożca dewelopera Volumetric Polska Sp. z o.o.:

Adres inwestycji: ul. Globusowa 23, Nowe Włochy, Warszawa

Planowana data oddania do użytkowania: Do 30 listopada 2021 r.

Czy prace odbywają się zgodnie z harmonogramem? Prace odbywają się zgodnie z harmonogramem.

Jakie prace wykonano w ostatnim tygodniu? Obecnie w inwestycji „Dom nad Stawem Koziorożca” przy ul. Globusowej 23 kończą się prace stanu surowego otwartego – wylano właśnie ostatni strop – dach. Wykonywane są ściany osłonowe na 2. i 3. piętrze oraz są ściany międzylokalowe 1 i 2 piętra. Jednocześnie montowana jest stolarka okienna na parterze, 1. i 2. piętrze oraz ślusarka aluminiowa na parterze. Rozpoczęto właśnie układanie wełny mineralnej pod stropem parteru.

Film dokumentujący prace (wykonany 23.04.2020 r.):

Kolejny artykuł

Volumetric Polska Sp. z o.o., Górnośląska 6
Prace budowlane w inwestycji Górnośląska 6 dewelopera Volumetric Polska Sp. z o.o. w Warszawie przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania do 31 sierpnia 2021 r.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu