Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Waryński S.A. Grupa Holdingowa, Atol


Prace budowlane w inwestycji Atol dewelopera Waryński S.A. Grupa Holdingowa w Gdańsku przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania w 2021 r.

Waryński S.A. Grupa Holdingowa, Atol

Szczegółowe informacje o sytuacji na budowie inwestycji Atol dewelopera Waryński S.A. Grupa Holdingowa:

Adres inwestycji:ul. Wilcza 1, Gdańsk

Planowana data oddania do użytkowania:2021 r.

Czy prace odbywają się zgodnie z harmonogramem?Prace odbywają się zgodnie z harmonogramem i co najważniejsze w tym trudnym dla wszystkich czasie, z zachowaniem szczególnych zasad bezpieczeństwa i higieny.

Jakie prace wykonano w ostatnim tygodniu?W chwili obecnej na budowie budynku Atol trwają prace konstrukcyjne związane z wykonaniem konstrukcji żelbetowych 4. piętra w tym ściany oraz strop żelbetowy nad 4. piętrem, który jest ostatnim stropem budynku. Na niższych kondygnacjach trwają prace związaną z murowaniem ścian działowych, montażem instalacji wodnokanalizacyjnej oraz montaż okablowania instalacji elektrycznej i teletechnicznej. W marcu zostały zakończone prace związane w wykonaniem zewnętrznych sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej, które umożliwią w późniejszym czasie podłączenie budynku do sieci miejskich.

Zdjęcia dokumentujące prace (wykonane 22.04.2020 r.):

Kolejny artykuł

Home Invest, Apartamenty Okopowa 59A
Prace budowlane w inwestycji Apartamenty Okopowa 59A dewelopera Home Invest w Warszawie przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania 30.06.2020 r.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu