Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Wieża Jeżyce – mieszkania od Echo Investment

Wieża Jeżyce to nowa inwestycja od dewelopera Echo Investment. Osiedle znajduje się przy ul. Janickiego na poznańskich Jeżycach. Termin odbioru: IV kwartał 2023 roku.

Wieża Jeżyce – mieszkania od Echo Investment

Inwestycja Wieża Jeżyce utworzy nowe miejsce spotkań na poznańskich Jeżycach, gdzie wszyscy będą mogli spędzić wolny czas na ogólnodostępnych placach z kameralnymi zielonymi przestrzeniami i klimatycznymi, kawiarnianymi ogródkami.

W ofercie są mieszkania o metrażach od 25 do 121 mkw., do których przynależą tarasy lub balkony. Na ostatnich kondygnacjach znajdą się lokale wysokie na 292 cm, a w największych mieszkaniach zaplanowano komfortowe garderoby.

Osiedle i mieszkania wyróżnią nowoczesne i inteligentne rozwiązania. Lokale będą wyposażone w rozwiązania Echo Smart – dzięki którym mieszkańcy będą mogli zarządzać mieszkaniem za pomocą aplikacji w smartfonie – natomiast w budynku znajdzie się cichobieżna winda, którą będzie można przywołać bezdotykowo, a przed budynkiem zostanie umieszczony paczkomat.

Głównym miejscem spotkań stanie się Plac pod Wieżą. Na terenie osiedla znajdą się także miejsca postojowe w garażu i ładowarka do pojazdów elektrycznych. Przestrzeń będzie wyłączona z ruchu samochodowego.

Jeżyce stanowią poznańskie centrum kreatywności, rozrywki oraz przedsiębiorczości i gwarantują, że wszystkie najważniejsze punkty można znaleźć w promieniu 15 minut od osiedla. Są tutaj liczne obiekty: medyczne (przychodnie, szpitale, specjalistyczne gabinety oraz weterynarz), edukacyjne (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, szkoły średnie oraz Uniwersytet Medyczny), kulturalne i rozrywkowe (kino, teatr, biblioteka), gastronomiczne (restauracje i kawiarnie), rekreacyjne (Park Sołacki, ZOO, Ogród Botaniczny, Jezioro Rusałka) oraz komunikacyjne (przystanki tramwajowe i autobusowe).

Deweloper jest także zdobywcą nagrody „Deweloper Roku 2020”.

Kolejny artykuł

Osiedle Enter – mieszkania od Echo Investment
Osiedle Enter to kilkuetapowa inwestycja realizowana przez dewelopera Echo Investment na poznańskich Naramowicach. Etap I i II zostaną ukończone w 4 kwartale 2021 roku, natomiast etap III i IV będą gotowe w 4 kwartale 2022 roku.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu