Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Zamieszkaj w Domach przy Willowej 2!


W Falentach Nowych w gminie Raszyn przy ulicy Willowej uwagę przyciąga inwestycja Novisa Development - Domy przy Willowej. Można tu kupić jeszcze tylko kilka lokali. Ale dla wszystkich, którzy pragną zamieszkać w tej lokalizacji i z uznaniem podchodzą do klasycznej elegancji tej inwestycji, deweloper przygotował nową odsłonę tego osiedla - Domy przy Willowej 2.

Zamieszkaj w Domach przy Willowej 2!

Ulica Willowa w Falentach Nowych to lokalizacja szczególnie atrakcyjna dla wszystkich, którzy szukają domu blisko aglomeracji miejskiej, ale równocześnie w otoczeniu przyrody. Novisa Development buduje tu po raz drugi, stawiając nieopodal wcześniejszej inwestycji kolejną jej odsłonę - Domy przy Willowej 2.

Sprzedaż lokali już się rozpoczęła. Deweloper oferuje klientom 80 domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Metraże tych lokali należą do najbardziej poszukiwanych na rynku - w Domach przy Willowej 2 powierzchnia użytkowa wyniesie od 62,26 m2 do 112,81 m2. Domy będą dysponować pokojami w liczbie od 3 do 6 oraz ogrodami, których powierzchnia osiągnie od 46 do 282 m2. To przestrzeń, którą można dowolnie zaaranżować tak, by cała rodzina miło spędziła czas wśród zieleni.

Architekt tej inwestycji, Maciej Kulik, przestrzeń wewnętrzną lokali projektował ze szczególną atencją. Rozkład pomieszczeń jest funkcjonalny i przyjazny w użytkowaniu. Przestrzeń wydaje się dużo większa dzięki ponadstandardowej wysokości pomieszczeń - wysokość parteru wynosi 2,75 m, a pokoi na piętrze 2,92 m. Parter każdego domu to strefa dzienna, gdzie skoncentruje się życie rodziny. Tworzy ją salon z aneksem kuchennym i wyjściem przez szerokie, tarasowe okna prosto do ogrodu! Na parterze znajdzie się również toaleta dla gości. Strefę wypoczynku architekt zaplanował na piętrze - tu rozmieścił sypialnie, łazienkę, a w wybranych domach również garderobę.

Projektowaniu przestrzeni wokół domów przyświecała idea funkcjonalności. Projekt zakłada ulokowanie miejsca postojowego od frontu każdego lokalu. Domy w zabudowie bliźniaczej oraz wybrane lokale narożne z zabudowy szeregowej dysponują również naziemnymi garażami elegancko wpisanymi w bryłę budynków.

Prezes Novisa Development, Jakub Mrówka, przewiduje duże zainteresowanie klientów tą inwestycją: Domy przy Willowej 2 wyróżnią się nie tylko spójną architekturą czy zastosowanymi wysokiej jakości materiałami, ale również dobrą lokalizacją. Do ulicy Domaniewskiej w Warszawie dojeżdża się stąd w 18 minut. Czas wolny z kolei można spędzać w najbliższej okolicy, która jest bogata w różnego rodzaje atrakcje przyrodnicze.

Wspomniana lokalizacja to położenie inwestycji w otoczeniu przyrody – w pobliżu znajduje się jezioro, są tu parki krajobrazowe, rezerwat przyrody Stawy Raszyńskie, a dla entuzjastów aktywności fizycznej - mnóstwo ścieżek spacerowych.

Do atutów tej inwestycji warto z pewnością dodać własność gruntu i wysokość czynszu, który będzie wynosił jedynie ok. 2 zł / m kw oraz atrakcyjną cenę lokali, która rozpocznie się od kwoty 6001. zł / m kw. - mówi Zachariasz Nercz, dyrektor sprzedaży i marketingu Novisa Development. - To atuty policzalne, ale pamiętajmy również o walorach, które wpływają na komfort życia, czyli okolicy wokół Domów przy Willowej oraz lokalnej infrastrukturze.

Rzeczywiście, po codzienne udogodnienia przyszli mieszkańcy Domów przy Willowej 2 nie będą musieli wybierać się do Warszawy, ponieważ przedszkola zlokalizowane są w okolicy osiedla, a szkoły, obiekty sportowe czy kultury znajdują się w pobliskim Raszynie. Blisko stąd do CH Janki oraz Ikei, kina i innych obiektów usługowych.

Rozpoczęcie budowy: 01/03/2021Planowane zakończenie budowy: 14/06/2022

Kolejny artykuł

„Nova Magdalenka 2” od Novisa Development!
Słomin w gminie Raszyn już niebawem pochwali się nową inwestycją, którą przy ulicy Piaseczyńskiej rozpoczyna tu Novisa Development. „Nova Magdalenka 2” będzie kameralnym osiedlem domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Sprzedaż lokali już ruszyła, a ilość zapytań ze strony klientów wskazuje, że inwestycja budzi duże zainteresowanie na rynku.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu