Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

CORDIA

 • Posiada w ofercie 1, 2, 3, 4 i 5-pokojowe mieszkania o powierzchni od 26 m2 do 149 m2 w cenie od 831 032 zł
 • CORDIA aktualnie prowadzi 3 inwestycje
 • Cordia stanowi część grupy Futureal – jednego z największych przedsiębiorstw w branży deweloperskiej w Europie Środkowej

Aktualna oferta CORDIA w Trójmieście

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Sopot
Leśna Sonata
kilkadziesiąt dostępnych lokali
 • Sopot Centrum (6 minut samochodem)
 • Sopot Centrum (6 minut samochodem)
 • Trójmiejski Park Krajobrazowy (10 minut spacerem)
 • Sopot Centrum (6 minut samochodem)
 • Biedronka (5 minut samochodem)
PREMIUM PREMIUM MIESZKANIE KOMUNIKACJA KOMUNIKACJA BLISKO CENTRUM BLISKO CENTRUM
Zobacz szczegóły
Gdańsk, Gdynia, Sopot, Gdańsk Wrzeszcz
Villa Jaśkowa Dolina
30 dostępnych mieszkań
 • Stacje ładowania samochodów elektrycznych
 • Stacja SKM "Gdańsk Brętowo" (4 minuty samochodem)
 • Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 5 (3 minuty spacerem)
 • Ogrody deszczowe
 • Strefa rekreacji z leżakami, hamakami, biblioteką ogrodową i siłownią plenerową
MIESZKANIE KOMUNIKACJA KOMUNIKACJA
Zobacz szczegóły

Aktualna oferta CORDIA w Warszawie

Warszawa, Ursynów
Hi Mokotów
kilkadziesiąt dostępnych lokali
 • P+R Metro Wilanowska (9 minut samochodem)
 • Przystanek autobusowy (3 minuty spacerem)
 • Galeria Handlowa Westfield Mokotów (8 minut samochodem)
 • Park nad Stawem Służewieckim (8 minut rowerem)
 • Galeria Handlowa Westfield Mokotów (8 minut samochodem)
MIESZKANIE KOMUNIKACJA KOMUNIKACJA
Zobacz szczegóły

Artykuły powiązane z deweloperem

Najlepsze inwestycje mieszkaniowe w Poznaniu w IV kwartale 2023
Ranking inwestycji mieszkaniowych prezentuje 3 poznańskie inwestycje, które w IV kwartale 2023 roku zdobyły największe uznanie wśród osób poszukujących nowego mieszkania. Sprawdź, czy jest wśród nich inwestycja, która spełnia Twoje oczekiwania.
Cordia Polska zakończyła prace konstrukcyjne na osiedlu Modena w Poznaniu
Budowa I etapu osiedla Modena na terenie kultowych zakładów odzieżowych w Poznaniu osiągnęła ważny kamień milowy. Konstrukcja 6-piętrowego budynku z 8-piętrową dominantą osiągnęła najwyższy punkt. W piątek, 6 października miało miejsce uroczyste zawieszenie tradycyjnej „wiechy”, a wraz z ukończeniem konstrukcji budynku rozpoczęły się prace wykończeniowe i elewacyjne.
Cordia Polska zakończyła I etap inwestycji Villa Jaśkowa Dolina w Gdańsku
Cordia Polska zakończyła budowę I etapu inwestycji Villa Jaśkowa Dolina w gdańskim Wrzeszczu. W marcu rozpoczęło się przekazywanie kluczy przyszłym mieszkańcom osiedla. Jednocześnie trwa budowa oraz sprzedaż II etapu, którego planowane zakończenie to pierwszy kwartał 2024 roku.

Deweloper CORDIA

Cordia stanowi część międzynarodowej grupy Futureal – jednej z największych grup deweloperskich i inwestycyjnych Europy Środkowej. Portfolio grupy obejmuje ponad 180 projektów wartych łącznie 5 mld euro i zajmujących ok. 3 mln m². Cordia jako marka specjalizuje się w inwestycjach mieszkaniowych i ma ponad 20 lat doświadczenia w realizowaniu jakościowych projektów w Europie, sprzedano dotąd ponad 7,4 tys. mieszkań, a w planach jest oddanie do użytku kolejnych ok. 12 tys.

W Polsce firma obecna jest od 2014 roku. Od tego czasu konsekwentnie poszerza portfolio realizowanych projektów mieszkaniowych. Cordia rozpoczęła swoją działalność w Krakowie, gdzie powstały już 4 projekty. Kolejne dwa są w realizacji – osiedle Jerozolimska, w doskonale skomunikowanym Pogórzu oraz osiedle Safrano, w urokliwym i spokojnym Borku Fałęckim. Oprócz Krakowa, Cordia Polska obecna jest w Warszawie, Trójmieście, a od 2022 r. także w Poznaniu, w którym powstaje wyjątkowe osiedle Modena by Cordia – zlokalizowane na Jeżycach w miejscu kultowych już zakładów odzieżowych.

W Warszawie Cordia zrealizowała liczące ponad 300 mieszkań osiedle Zielone Bemowo oraz 17-piętrowe osiedle Horyzont Praga – najwyższy budynek w portfolio międzynarodowej grupy. Cordia może pochwalić się również licznymi wyróżnieniami w konkursach branżowych. W listopadzie 2021 r. osiedle Villa Jaśkowa Dolina otrzymało prestiżową nagrodę CIJ Awards Poland w kategorii Best Upcoming Residential Development. CIJ Awards to najdłużej odbywający się w Polsce konkurs w dziedzinie nieruchomości, którego celem jest wyróżnianie najbardziej inspirujących i nowatorskich projektów oraz firm działających w branży. Osiedle dostrzeżone i docenione przez profesjonalistów jest zapowiedzią zadowolenia jego przyszłych mieszkańców. Polska jest kluczowym rynkiem dla Cordii, w związku z czym planowane jest konsekwentne umacnianie pozycji na rynku, zarówno poprzez uruchomianie kolejnych projektów w miastach dotychczasowej działalności, jak i ekspansję do innych miast.