Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytanie do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

RealCo Property Investment and Development

  • Posiada w ofercie 4 i 5-pokojowe domy o powierzchni od 142 m2 do 146 m2
  • RealCo Property Investment and Development "aktualnie prowadzi 1 inwestycję
  • Od 2011 roku RealCo jest częścią polskiej grupy kapitałowej Warsaw Equity, która specjalizuje się w rewitalizacji zabytkowych budynków

Aktualna oferta RealCo Property Investment and Development w Warszawie

Warszawa, Powiat pruszkowski, grodziski, żyrardowski
Michałowice Parkowa
kilkanaście dostępnych domów
  • Stacja WKD "Michałowice" (6 minut samochodem)
  • Biedronka (6 minut samochodem)
  • Stacja WKD "Michałowice" (6 minut samochodem)
  • Biedronka (6 minut samochodem)
  • Stacja WKD "Michałowice" (6 minut samochodem)
Zobacz szczegóły

Artykuły powiązane z deweloperem

Młyn Maria nominowany w międzynarodowym konkursie IUPA
International Urban Project Award (IUPA), przyznawana przez Bauwelt (Berlin) i World Architecture Magazine (WA, Pekin) — promuje nowe i wyróżniające się projekty architektoniczne, które zmieniły miasta na całym świecie.
60% mieszkań w Młynie Maria ma już swoich właścicieli
Rewitalizacja Młyna Maria prowadzona przez RealCo Property Investment and Development, zakończy się już w przyszłym roku. Prace budowlane są na zaawansowanym etapie, równolegle trwa sprzedaż mieszkań i lokali usługowych.
Kamienica Wilcza 19 w Warszawie z pozwoleniem na użytkowanie
Śródmiejsko zlokalizowany, kameralny budynek z II połowy XIX wieku, odrestaurowany przez RealCo Property Investment and Development Sp. z o.o., otrzymał pozwolenie na użytkowanie.

Deweloper RealCo Property Investment and Development

Deweloper RealCo działa na rynku nieruchomości od 2010 roku. Firma deweloperska została założona przez kadrę, która posiada ponad 12-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości, a także w działalności finansowej. RealCo na swoje inwestycje wybiera historyczne budynki, które poddaje renowacji, tak aby dać im drugie życie. RealCo zachowuje przy tym odpowiednią estetykę i poszanowanie dla tradycji. Wśród projektów dewelopera RealCo znajdują się takie inwestycje jak: Lipiński Passage w Warszawie, Kujawska, Wilcza 22, Ogrodowa 65. Wśród popularnych inwestycji dewelopera RealCo jest także Wilcza 19, czyli wykończone apartamenty w centrum Warszawy oraz Młyn Maria we Wrocławiu. Celem dewelopera jest dalsza rewitalizacja kolejnych zaniedbanych budynków i nadanie im blasku.