Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

300 tys. zł zwrotu za zakup mieszkania po raz drugi

Marcin Krasoń
Marcin Krasoń

Rozkręca się druga edycja organizowanego przez obido i RMF FM konkursu „Kup mieszkanie i wygraj zwrot pieniędzy”, w którym do wygrania jest zwrot do 300 tys. zł za zakup mieszkania znalezionego na obido.pl.

300 tys. zł zwrotu za zakup mieszkania po raz drugi

Aby wziąć udział w konkursie obido i RMF FM (strona konkursu: https://obido.pl/konkurs/)i móc ubiegać się o główną nagrodę, wystarczy znaleźć mieszkanie za pośrednictwem platformy obido.pl i… kupić je. Potem należy tylko wygenerować na swoim koncie na obido.pl kupon i potwierdzić go u dewelopera, a finalnie – wysłać do RMF FM wraz z odpowiedzią na pytanie konkursowe. Pytanie jest otwarte i nie powinno nikomu sprawić problemu: „Co będzie pierwszą rzeczą, jaką zrobisz w swoim nowym mieszkaniu?”.

Podobnie jak w pierwszej edycji, stawiamy na kreatywność naszych użytkowników. Mamy nadzieję, że komisja konkursowa RMF FM będzie miała trudne zadanie – wyjaśnia Marian Bruliński, wiceprezes i dyrektor marketingu obido. – Cieszy nas, że mimo pandemii koronawirusa, zainteresowanie konkursem jest tak duże – dodaje.

Już prawie 500 chętnych na 300 tys. zł

Jak dotąd, kupon konkursowy uprawniający do walki o główną wygraną wygenerowało prawie 500 osób, a stronę konkursu otworzyło 23 tys. użytkowników obido. – W związku z pandemią mieliśmy kilka miesięcy z niższą aktywnością użytkowników, ale zainteresowanie mieszkaniami wraca do poziomów sprzed koronawirusa. Stąd spodziewamy się, że i kuponów konkursowych będzie w najbliższych miesiącach jeszcze więcej – tłumaczy Marian Bruliński z obido.

Z nadesłanych zgłoszeń komisja konkursowa wybierze dwie najciekawsze odpowiedzi, które zostaną zakwalifikowane do finału, a ten odbędzie się 17 września 2020 r. na antenie RMF FM. Dwie osoby zagrają o nagrodę główną, czyli równowartość zakupionej nieruchomości (co należy potwierdzić skanem umowy notarialnej) lub 300 tys. zł, jeśli nieruchomość kosztowała więcej. Nagrodą pocieszenia będzie karta podarunkowa do zrealizowania w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych IKEA o wartości 10 tys. zł.

Czas do 10 września

Ostatnim dniem wysyłania zgłoszeń do konkursu (dokonuje się tego poprzez stronę RMF FM) jest 10 września br. Chętni muszą pamiętać o niezbędnym załączniku: kuponie wygenerowanym na swoim koncie na obido.pl i potwierdzonym przez dewelopera. Na kuponie znajduje się informacja o kupionym mieszkaniu oraz podpis pracownika dewelopera i pieczęć firmowa. Zgodnie z regulaminem, do wzięcia udziału w konkursie upoważnia podpisanie z deweloperem jednej z umów: deweloperskiej, przedwstępnej sprzedaży lub przeniesienia własności nieruchomości.

Udział w konkursie biorą wszystkie mieszkania dostępne na obido.pl. Każda nieruchomość, którą deweloper zdecydował się umieścić na platformie to szansa na wygranie kwoty 300 tys. zł. Istotne jest, by do podpisania jednej ze wspomnianych powyżej umów doszło we wskazanym przez regulamin okresie, to jest od 23 października 2019 roku do 10 września 2020 roku.

W pierwszej edycji konkursu zwycięstwo odniosła Pani Paulina z Warszawy, która kupiła mieszkanie w jednej z warszawskich inwestycji firmy ATAL. W finale zwyciężczyni szybciej odpowiadała na pytania niż oponentka, co zapewniło jej 300 tys. zł nagrody. Uroczyste wręczenie symbolicznego czeku nastąpiło na ubiegłorocznym Wieczorze Dewelopera organizowanego przez firmy obido i Fortum w Gdańsku.

Więcej informacji o konkursie znaleźć można na stronie internetowej konkursu: https://obido.pl/konkurs/ oraz pod numerem telefonu: 575 965 101 (w godzinach 9:00-16:00).

Kolejny artykuł

Pierwsze mieszkanie – sprawdź, w jakim wieku Polacy kupują mieszkania!
Pierwsze mieszkanie to zdecydowanie jedna z ważniejszych i trudniejszych decyzji w życiu – w końcu zazwyczaj jest to wybór na wiele lat. Podczas poszukiwania odpowiedniego mieszkania trzeba dobrze się zastanowić i wziąć pod uwagę wiele czynników oraz rozważyć wszystkie za i przeciw. Należy też uwzględnić to, w jakim wieku najlepiej będzie pójść na swoje – dlatego przeczytaj o tym, kiedy Polacy najczęściej decydują się na zakup pierwszego mieszkania i czym to jest uwarunkowane.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu