Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytanie do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — listopad 2018!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Jednym z największych i niezaprzeczalnych atutów inwestycji, która zdobyła tytuł najlepszego miejsca do zamieszkania w Krakowie, jest lokalizacja. Art City położone jest w dzielnicy Grzegórzki. Pozwala to nie tylko na szybką komunikację z centrum miasta, ale również łatwy dostęp do rozbudowanej infrastruktury. Jakie inne cechy zaważyły na zwycięstwie tej inwestycji?

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — listopad 2018!

Art City realizowana jest przez dewelopera EKOPARK, który na rynku nieruchomości istnieje już od 1996 i realizuje budowle w największych miastach Polski. Długoletnie doświadczenie w branży to cecha na jaką zwrócili uwagę Klienci obido.pl. Ich zdaniem dzięki temu deweloper cieszy się dużym zaufaniem.

Jak podkreślili głosujący, lokalizacja jest atrakcyjna nie tylko ze względu na bliskość centrum miasta. To także rejon Krakowa, który jest dobrze rozbudowany pod względem usług handlowych, zaplecza placówek zdrowotnych oraz edukacyjnych. Osoby, które preferują poruszanie się komunikacją miejską będą zadowolone, ponieważ inwestycja znajduje się w dobrze skomunikowanej części Krakowa. Miłośnicy spacerów również odnajdą tu swoje miejsce, ponieważ w pobliżu znajdują się Bulwary Wiślane.

Nowe mieszkania w Krakowie na rynku pierwotnym – Art City

Jako kolejną pozytywną cechę Klienci obido.pl wymienili bardzo szeroką ofertę mieszkań, która obejmuje zróżnicowane metraże od 30 do 76 m². Dlatego znajdą tu swoje wymarzone cztery kąty zarówno rodziny, single, ale też osoby chcące zainwestować.

Jedną z cech, która wyróżnia Art City, jest jej część wspólna. Patio zostało zaprojektowane na poziomie +1, tak aby było do wyłącznego użytku mieszkańców. Osiedle jest monitorowane, co zdaniem Klientów obido.pl zwiększa poczucie bezpieczeństwa.

Zobacz też zwycięzców z Krakowa i Wrocławia.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — listopad 2018!
Coraz więcej osób, które poszukują idealnego mieszkania, decyduje się na lokalizacje, które nie znajdują się w centrum miasta. Dzieje się tak z kilku powodów. Jednym z nich jest możliwość mieszkania w miejscu, gdzie jest bliskość terenów zielonych i jednocześnie dobrze rozbudowana infrastruktura. Takie cechy były istotne dla Klientów obido.pl, którzy zdecydowali, że Next Ursus otrzyma tytuł Inwestycji Miesiąca.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu

Zobacz takie oferty

Kraków, Grzegórzki
Art City, m. 8
561 906 zł1 pokój35 m² + balkon 5,58 m²
  • Paczkomat na terenie osiedla
  • CH M1 Kraków, Auchan (9 minut samochodem)
  • CH M1 Kraków, Auchan (9 minut samochodem)
  • Park Dąbie, Bulwar Kurlandzki (14 minut spacerem)
  • Biedronka (11 minut spacerem)
3D MIESZKANIE KOMUNIKACJA BLISKO CENTRUM TRAMWAJ ANEKS PRAWIE GOTOWE