Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — listopad 2018!

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — listopad 2018!

Klienci obido.pl wybrali kolejną inwestycję, która ich zdaniem jest najlepszym miejscem do zamieszkania we Wrocławiu. Zwycięzca jest idealnym przykładem tego, że dzielnica Krzyki cieszy się ogromną popularnością. Jakie inne cechy spodobały się głosującym?


Kamienna 145 w listopadzie zdobyła najwięcej głosów i tym samym uzyskała tytuł Inwestycji Miesiąca. Klienci, którzy zagłosowali na Kamienną 145 podkreślili, że deweloper LC Corp, który ją realizuje, cieszy się bardzo dużym zaufaniem. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu wyróżnia się on dużą popularnością na rynku nieruchomości.

Jak podkreślili Klienci obido.pl niekwestionowanym atutem Kamiennej 145 jest jej lokalizacja w doskonale rozwiniętej części dzielnicy Krzyki. Dzięki temu nie ma problemu z dojazdem do centrum Wrocławia ale też z dostępem do lokali handlowych czy też placówek edukacyjnych. Na plus jest tu również sąsiedztwo trzech parków – Wzgórza Andersa, Parku Skowroniego i Parku Wschodniego. Co więcej jest to dzielnica, która jest dobrze skomunikowana z resztą Wrocławia.

Inwestycja miesiąca na rynku pierwotnym we Wrocławiu

Kamienna 145 dużą ilość głosów zdobyła również dzięki szerokiemu wyborowi metrażu mieszkań. Znajdują się tam całkiem małe kawalerki oraz przestronne i duże czteropokojowe mieszkania. Wszystkie mają dostęp do loggi, balkonu lub ogródka.

Deweloper zadbał o wykończenie części wspólnych oraz wykończenie budynku w nowoczesnym i eleganckim stylu. Na parterze inwestycji powstaną lokale usługowe.

Zobacz też zwycięzców z Warszawy i Krakowa.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — grudzień 2018!
Inwestycja Miesiąca w Krakowie — grudzień 2018!
Klienci którzy poszukują mieszkania często zwracają uwagę na to, kiedy budynek zostanie oddany do użytkowania. Sporą popularnością cieszą się te inwestycje, które są już gotowe i w każdej chwili można się do nich wprowadzić. Tak jest w przypadku inwestycji, która otrzymała najwięcej głosów w rankingu Inwestycji Miesiąca w Krakowie.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu