Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Cascade Residence — apartamenty w sercu Mokotowa


Cascade Residence: butikowa rezydencja – tylko 39 apartamentów prywatny ogród dla mieszkańców tylko 3 minuty pieszo do stacji metra Wierzbno

Cascade Residence — apartamenty w sercu Mokotowa

Lokalizacja

Cascade Residence mieści się przy ul. Kaczmarskiego 63 na warszawskim Mokotowie, obok ulicy Woronicza oraz Alei Niepodległości, które stanowią ważne arterie miejskie i pozwalają na dogodny dojazd do różnych miejsc na mapie Warszawy. Inwestycja znajduje się w odległości zaledwie 15 minut samochodem od centrum miasta, a także 12 minut od centrum biznesowego na Mokotowie. Tylko 3 minuty pieszo zajmie mieszkańcom dotarcie do stacji metra Wierzbno, skąd w szybki sposób będą mogli oni dojechać w pozostałe części Warszawy. Wokół budynku znajdują się również liczne linie tramwajowe i autobusowe, a także punkty handlowo-usługowe, m.in. sklepy, kawiarnie, centrum handlowe, sala koncertowa oraz przedszkola i szkoły.

Jednocześnie apartamentowiec Cascade Residence znajduje się w spokojnej okolicy, która zapewni właścicielom apartamentów relaks i ciszę. Mieszkańcy inwestycji będą w stanie połączyć dogodny dostęp do atrakcji stolicy z odpoczynkiem i spokojem w domu. Nieopodal apartamentowca można znaleźć popularne parki – Łazienki Królówskie oraz Królikarnię, które stanowią doskonałe miejsca na długie spacery, bieganie czy wycieczki rowerowe.

Mieszkania w Warszawie z rynku pierwotnego

Atuty

Casade Residence to butikowa rezydencja z prywatnym ogrodem, licząca 39 apartamentów o powierzchni od 45 do 181 mkw. Autorem projektu architektonicznego Cascade Residence jest uznana pracownia City Macieja Zombirta. Inwestycję charakteryzuje ponadprzeciętny standard wykonania, który przejawia się m.in. w doborze wysokiej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych. Do stworzenia elewacji budynku wykorzystano piaskowiec, tynk mineralny oraz panele HPL, co nadało obiektowi nowoczesny, a zarazem unikalny wygląd. Na najwyższych kondygnacjach budynku znajdą sięapartamenty 2-poziomowe, które zapewnią niezliczone możliwości aranżacyjne. Balkony apartamentowca ozdobią stalowe balustrady ze szklanym wypełnieniem. Dodatkowo w budynku zamontowano przesuwne, panoramiczne okna wykonane z naturalnego drewna, które sprawią, że lokale będą odpowiednio nasłonecznione. Wygodę oraz możliwość unikatowej aranżacji ułatwią grzejniki zamontowane w posadzkach, tak, by nie ograniczać przestrzeni i wyobraźni mieszkańców.

Cascade Residence – nowe mieszkanie

Części wspólne

Ściany klatek schodowych będą zdobiły płyty kamienne lub ze spieku kwarcowego, a współgrające z nimi wykładziny oraz dekoracyjne panele nadadzą wnętrzu przestronności. Do każdego z apartamentu będą prowadzić drzwi klasy premium o ponadstandardowej wysokości. Na terenie Cascade Residence znajdzie się zielone patio z pergolami i ławkami, kaskadowymi fontannami, a także huśtawką i grami dla dzieci. Mieszkańcy będą mogli na terenie osiedla zrelaksować się i odetchnąć od miejskiego zgiełku. Teren inwestycji będzie chroniony i monitorowany, co zapewni najwyższy stopień bezpieczeństwa. Natomiast w holu budynku znajdzie się całodobowe lobby — gdzie pracownicy będą służyć pomocą mieszkańcom o każdej porze dnia i nocy.

Rynek pierwotny – Cascade Residence

Kolejny artykuł

Mieszkanie, którego szukają single
Jak można zauważyć, powszechnie przyjęło się, że idealnym mieszkaniem dla singla będzie kawalerka, ponieważ kiedy mieszka się samotnie nie jest ważne to, aby mieszkanie posiadało dużo pomieszczeń i wystarczy salon z kanapą, kuchnia i łazienka. Ale czy tak jest naprawdę?
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu