Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Ranking inwestycji mieszkaniowych na Górnym Śląsku – III kwartał 2022

Ula Olczak
Ula Olczak

Ranking inwestycji mieszkaniowych na Górnym Śląsku wyróżnia trzy najlepsze inwestycje w III kwartale 2022 roku. Sprawdź, które inwestycje są najbardziej cenione przez klientów obido.

Ranking inwestycji mieszkaniowych na Górnym Śląsku – III kwartał 2022

Nowe mieszkania na Górnym Śląsku. Najlepsze inwestycje w III kwartale 2022

Nowoczesne inwestycje, aby uzyskać miano najlepszych, muszą wyróżniać się nie tylko przemyślanymi układami i metrażami mieszkań, ale także funkcjonalną strefą wspólną. Marzymy o sklepiku na rogu, zadbanej zieleni czy też kameralnych miejscach wypoczynkowych, dzięki którym odetchniemy po ciężkim dniu w pracy czy szkole. Opisane poniżej inwestycje spełniają te warunki, a nawet oferują o wiele więcej.

I MIEJSCE

Nadgórników 14, NOHO Investment

Nadgórników 14 (Katowice-Śródmieście) to nowoczesna inwestycja składająca się z dwóch budynków, w których wydzielono łącznie 286 mieszkań.

Mieszkania w inwestycji Nadgórników 14 posiadają powierzchnie od 25 do 235 mkw. Oferta przewiduje zarówno kompaktowe kawalerki, jak i przestronne penthouse'y.

Deweloper NOHO Investment w części wspólnej inwestycji uwzględnił szereg udogodnień, dzięki którym mieszkańcy będą mogli komfortowo odpocząć, spotkać się z bliskimi czy też realizować swoje pasje. Projekt uwzględnia m.in.: pokój klubowy, coworking z czytelnia, pokój gier, salę kinową, salę fitness, studio masażu, saunę, pokój majsterkowicza, strefę dla dzieci czy myjnie dla czworonogów.

Inwestycja Nadgórników 14, NOHO Investment

Zobacz mieszkania w inwestycji Nadgórników 14.

II MIEJSCE

Słoneczne Tarasy II, Mota-Engil Real Estate

Słoneczne Tarasy II (Katowice-Śródmieście) to kameralna inwestycja, która składa się z 7-piętrowego budynku, w którym przewidziano 62 mieszkania.

Mieszkania w inwestycji Słoneczne Tarasy II liczą od jednego do pięciu pokoi oraz posiadają powierzchnie od 39 do 95 mkw.

Deweloper Mota-Engil Real Estate w części wspólnej osiedla przewidział strefę relaksu oraz plac zabaw dla dzieci. Inwestycja zostanie dopełniona zadbaną zielenią zaprojektowaną według najnowszych trendów.

Inwestycja Słoneczne Tarasy II, Mota-Engil Real Estate

Zobacz mieszkania w inwestycji Słoneczne Tarasy II.

III MIEJSCE

Franciszkańskie Południe, TDJ Estate

Franciszkańskie Południe (Katowice-Zachód) to inwestycja obejmująca dwa 5-piętrowe budynki, w których dostępnych jest 1300 mieszkań.

Mieszkania w inwestycji Franciszkańskie Południe posiadają powierzchnie od 25 do 130 mkw. oraz układy 1-, 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe.

Deweloper TDJ Estate na terenie osiedla uwzględnił m.in. wielofunkcyjną strefę rekreacyjną, lokale usługowe, stację naprawy rowerów czy skrzynki pakomatic.

Inwestycja Franciszkańskie Południe, TDJ Estate

Zobacz mieszkania w inwestycji Franciszkańskie Południe.

Nowe mieszkania na Górnym Śląsku – zwycięskie inwestycje

Zwycięskie inwestycje – Nadgórników 14, Słoneczne Tarasy II oraz Franciszkańskie Południe – to doskonałe przykłady osiedli dostosowanych do różnorodnych typów klientów.

Inwestycje posiadają zróżnicowane układy mieszkań – od kawalerek, przez mieszkania kilkupokojowe, po penthouse'y – oraz szerokie gamy powierzchni. Osiedla są świetnie zlokalizowane, funkcjonalnie wyposażone oraz zapewniają komfortowe części wspólne dla mieszkańców.

Kolejny artykuł

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Poznaniu – IV kwartał 2022
Ranking inwestycji mieszkaniowych to doskonała podpowiedź dla osób, które są na etapie poszukiwań idealnego mieszkania. Jeśli chcesz poznać najlepsze poznańskie inwestycje w IV kwartale 2022 roku, sprawdź nasz ranking.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu