Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Ranking inwestycji mieszkaniowych na Górnym Śląsku – IV kwartał 2022

Ula Olczak
Ula Olczak

Poszukujesz mieszkania z rynku pierwotnego na Górnym Śląsku? Sprawdź, które inwestycje cieszyły się największym uznaniem w IV kwartale 2022 r.

Ranking inwestycji mieszkaniowych na Górnym Śląsku – IV kwartał 2022

Nowe mieszkania na Górnym Śląsku. Najlepsze inwestycje w IV kw. 2022

Ranking inwestycji mieszkaniowych wyróżnia inwestycje, które są nie tylko dobrze zlokalizowane, ale także cechują się ponadprzeciętną jakością. Szeroki wybór mieszkań, liczne udogodnienia w częściach wspólnych, dobry dostęp do punktów handlowo-usługowych to tylko niektóre cechy tych inwestycji. Poznaj zwycięzców cokwartalnego rankingu!

I MIEJSCE

Dobrynów, TDJ Estate

Dobrynów (Katowice-Południe) to wieloetapowa inwestycja powstająca nieopodal urokliwych terenów zielonych – Doliny Ślepiotki i Katowickiego Parku Leśnego. Okolica jest świetnie skomunikowana z miastem oraz wyróżnia się dogodną infrastrukturą handlowo-usługową.

Mieszkania w inwestycji Dobrynów posiadają powierzchnie od 26 do 114 mkw. i układy 1-, 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe. Do lokali przynależą ogródki, balkony i loggie.

Inwestycja Dobrynów, TDJ Estate

Deweloper TDJ Estate uwzględnił na terenie osiedla m.in.: punkty usługowe, wiaty rowerowe, rowerownie, parking podziemny czy stacje ładowania samochodów. Do dyspozycji mieszkańców pozostanie też klub osiedlowy oraz wielofunkcyjny dziedziniec ze strefą rekreacyjną, kinem plenerowym i placem zabaw.

Zobacz mieszkania w inwestycji Dobrynów.

II MIEJSCE

Nowy Pekin, Antrans Invest

Nowy Pekin (Sosnowiec) to nowoczesne osiedle usytuowane w spokojnej okolicy. W pobliżu inwestycji dostępne są sklepy oraz Park Górka Środulska. Przy osiedlu działa przystanek autobusowy.

Mieszkania w inwestycji Nowy Pekin posiadają powierzchnie od 40 do 92 mkw. oraz są wyposażone w balkony, ogródki i tarasy. Na ostatnich piętrach przewidziano penthousy.

Inwestycja Nowy Pekin, Antrans Invest

Deweloper Antrans Invest w częściach wspólnych przewidział parking podziemny i komórki lokatorskie. Dla najmłodszych dostępne będą strefy rekreacyjne.

Zobacz mieszkania w inwestycji Nowy Pekin.

III MIEJSCE

Rondo Ceglana, IMS Budownictwo

Rondo Ceglana (Katowice-Zachód) to dwuetapowe osiedle sąsiadujące z Parkiem Kościuszki. Nieco dalej rozlega się też Katowicki Park Leśny. W pobliżu dostępne są sklepy oraz Basen Brynów, a komunikację ułatwia przystanek tramwajowy i autobusowy.

Mieszkania w inwestycji Rondo Ceglana posiadają powierzchnie od 25 do 109 mkw. Do każdego z nich przynależy balkon, ogródek lub duży taras

Inwestycja Rondo Ceglana, IMS Budownictwo

Deweloper IMS Budownictwo przewidział w częściach wspólnych liczne miejsca postojowe, komórki lokatorskie oraz lokale usługowe.

Zobacz mieszkania w inwestycji Rondo Ceglana.

Nowe mieszkania na Górnym Śląsku – zwycięskie inwestycje

Zwycięskie inwestycje – Dobrynów, Nowy Pekin oraz Rondo Ceglana – przypadną do gustu osobom, które cenią sobie komfort oraz dostęp do wygodnej infrastruktury. Osiedla uwzględniają funkcjonalne udogodnienia, a mieszkania cechują się świetnymi układami i powierzchniami dodatkowymi.

Kolejny artykuł

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Krakowie – IV kwartał 2022
Sprawdź, które krakowskie inwestycje okazały się najlepsze w IV kwartale 2022 roku.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu