Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — grudzień 2019!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Inwestycja Miesiąca wybierana jest na podstawie głosów użytkowników obido. W grudniu ten tytuł zdobyła nieruchomość Kliny Zacisze dewelopera ATAL.

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — grudzień 2019!

Inwestycja Kliny Zacisze znajduje się na granicy Ruczaju i Klinów, przy ul. Biskupa Albina Małysiaka. Osiedle wyróżnia się wysokim standardem wykończenia. W budynkach będą dostępne rowerownie, a także garaż podziemny i komórki lokatorskie. Całe osiedle zostanie dodatkowo przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Mieszkania będą posiadały ogródki i balkony, a dostępne metraże mieszkań wyniosą od 23 do 126 m², w zależności od etapu inwestycji. W okolicy znajduje się Centrum Kultury Podgórza, kościół, urząd pocztowy, sklep spożywczy, sklep zoologiczny, gabinet weterynaryjny, gabinet stomatologiczny, gabinet kosmetyczny, apteka, restauracja, cukiernia, kwiaciarnia oraz 2 przedszkola.

Inwestycja Miesiąca w Krakowie – Kliny Zacisze

Zobacz również zwycięzców z Wrocławia, Warszawy i Trójmiasta.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — grudzień 2019!
Która wrocławska inwestycja zdobyła największe uznanie? Zwycięska statuetka została przyznana inwestycji Zajezdnia Wrocław dewelopera Bouygues Immobilier Polska.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu