Inwestycja Miesiąca w Warszawie — grudzień 2019!

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — grudzień 2019!

Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym w Warszawie został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Vis a Vis Wola dewelopera PHN Development.


Inwestycja Vis a Vis Wola znajduje się na warszawskiej Woli, przy al. Prymasa Tysiąclecia 83. W pobliżu są przystanki komunikacji miejskiej (tramwajowe i autobusowe), a ok. 1 km jest do stacji SKM. Na terenie inwestycji znajdują się miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie, a do mieszkań przynależą tarasy i balkony. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji także wewnętrzny dziedziniec z zielenią i przestrzenią rekreacyjną. W bliskiej odległości znajdują się placówki edukacyjne, parki, sklepy, centra handlowe oraz obiekty rekreacyjne. Termin odbioru: III kwartał 2020.

Inwestycja Miesiąca w Warszawie – Vis a Vis Wola

Zobacz również zwycięzców z Krakowa, Wrocławia i Trójmiasta.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca w Trójmieście — grudzień 2019!
Inwestycja Miesiąca w Trójmieście — grudzień 2019!
Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym w Trójmieście został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Nowa Letnica dewelopera Robyg.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu