Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione zapytanie do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — luty 2020!

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — luty 2020!

Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym w Warszawie został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Ursa Home dewelopera Unidevelopment.


Inwestycja Ursa Home znajduje się w Ursusie, przy ulicy Hennela 10. Metraże mieszkań wynoszą od 29 do 98 m², a ceny zaczynają się od 7140 zł/m². Mieszkańcy mogą skorzystać z opcji wykończenia mieszkania pod klucz. Na terenie inwestycji znajdą się strefy rekreacyjne: place zabaw, pergole, ławki i leżaki, a także 16 lokali usługowych, w tym kawiarnie i sklepy spożywcze. W pobliżu inwestycji znajdują się stacje SKM, 3 minuty pieszo są do przystanku autobusowego. Termin odbioru: 4 kwartał 2020 – 1 kwartał 2021.

Inwestycja Miesiąca w Warszawie – Ursa Home, dewelopera Unidevelopment

Zobacz również zwycięzców z Krakowa, Wrocławia i Trójmiasta.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca w Trójmieście — luty 2020!
Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym w Krakowie został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Świętokrzyska Park dewelopera Develia.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu