Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — marzec 2019!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Jedną z najważniejszych rzeczy przy wyborze nowego mieszkania jest na pewno okolica i otoczenie inwestycji. Oczywiste jest to, że ci, którzy rozglądają się po ofertach z rynku pierwotnego, skupiają się na tym, aby miejsce, gdzie będzie znajdować się ich przyszłe osiedle było dobrze skomunikowane z resztą miasta – ale to nie jest jedyny warunek. Inwestycja musi także znajdować się w atrakcyjnej okolicy, a jej otoczenie powinno zaspokajać potrzeby wszystkich mieszkańców. Właśnie za taką okolicę została doceniona wrocławska inwestycja Kajdasza.

Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu — marzec 2019!

Klienci obido.pl w marcu przyznali statuetkę dla inwestycji Kajdasza realizowanej przez dewelopera Profit Development, a za jej największą zaletę uznali okolicę i otoczenie inwestycji.

Zwycięska inwestycja znajduje się na południu Wrocławia – 5,6 km od centrum – na osiedlu Jagodno, które jest jedną z najprężniej rozwijających się części miasta. Dojazd samochodem do centrum, podczas dobrych warunków drogowych, zajmie ok. 20 minut. Blisko inwestycji znajduje się także przystanek autobusowy, a dodatkowo nieopodal osiedla planowana jest pętla tramwajowa i autobusowa.

W inwestycji Kajdasza powstaną 2 budynki, w których znajdą się 232 nowoczesne mieszkania o zróżnicowanych metrażach. Pomieszczenia będą wyróżniać się funkcjonalnością, a duże okna zagwarantują dobre nasłonecznienie mieszkania. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, okna mieszkań parterowych zostaną zaopatrzone w rolety antywłamaniowe. Do osiedla będzie prowadziła dwupasmowa droga z sygnalizacją świetlną. Powstaną także chodniki i ścieżki rowerowe, a dla bezpieczeństwa mieszkańców zostanie zamontowane ledowe oświetlenie drogowe.

W sąsiedztwie osiedla znajdują się tereny zielone, które są przewidziane w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego na rekreację, tzw. „Klin Wojszycki”, który będzie liczył kilka hektarów. Dodatkowo 2,4 km od inwestycji znajduje się najstarszy zabytkowy park Wrocławia – park Brochowski. Znajdują się w nim miejsca zabaw przeznaczone dla dzieci, aleja lipowa, liczne wyspy, kładki i mostki nad wodą, a także labirynt ułożony z żywopłotu grabowego.

350 metrów od inwestycji znajduje się sklep Żabka, natomiast większe zakupy można zrobić w oddalonej o 750 metrów Biedronce – spacer tam zajmie nam zaledwie 10 minut.

Termin odbioru: II kwartał 2021.

Zobacz również zwycięzców z Krakowa i Warszawy.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca w Warszawie — marzec 2019!
Najważniejszymi kryteriami według których klienci obido poszukują mieszkania są na pewno kwestie związane z umiejscowieniem inwestycji. Dlatego też istotna jest okolica danego osiedla, a także to, czy jest ona dobrze skomunikowana z miastem – dzięki czemu będziemy mogli w krótkim czasie dojechać do wszystkich miejsc, które są dla nas istotne, jak np. praca, uczelnia, szkoła. Ronson to deweloper, który wziął to wszystko pod uwagę przy projekcie swojej warszawskiej inwestycji.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu