Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — marzec 2019!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Każdy, kto poszukuje nowego mieszkania i rozgląda się w tym rozległym morzu ofert z rynku pierwotnego — ma na pewno ustalone kryteria według których prowadzi swoje poszukiwania. Takie rzeczy, które są dla niego niezbędne, by zdecydować się na dane mieszkanie. Nie da się ukryć, że chyba prawie dla każdego najbardziej istotna będzie kwestia lokalizacyjna z uwzględnieniem komunikacji. W Krakowie jednym z takich deweloperów, który został doceniony za postawienie inwestycji w dogodnym miejscu jest CORDIA.

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — marzec 2019!

Klienci obido.pl w marcu przyznali statuetkę dla inwestycji Supernova realizowanej przez dewelopera CORDIA Polska, a za jej główne zalety uznali:

  • lokalizację,
  • bliskość przystanków komunikacji miejskiej,
  • dobry dojazd do miejsc, które są dla nich ważne.

Inwestycja Supernova znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji – mieści się bowiem na pograniczu Czyżyn i Grzegórzek, a odległość do centrum wynosi zaledwie 2,7 km. Oprócz tego, że z inwestycji szybko dojedziemy do krakowskiego rynku (bo samochodem zajmie nam to około 12 minut), w odległości ok. 5 minut spacerem znajduje się przystanek, z którego można podróżować zarówno autobusem, jak i tramwajem.

Supernova inwestycja miesiąca na rynku pierwotnym

Wielkim plusem inwestycji jest to, że znajduje się ona blisko ważnych miejsc, takich jak centra handlowe czy tereny zielone. Tylko w 10 minut spacerem dojdziemy do Galerii Plaza, gdzie oprócz zrobienia podstawowych zakupów (Carrefour, Rossmann, Media Expert, apteka) możemy także rozerwać się w kinie Cinema City. Dodatkowo tuż obok galerii znajduje się Decathlon, gdzie wszyscy miłośnicy sportu zaopatrzą się w potrzebne im rzeczy. 300 metrów od inwestycji znajduje się Park Lotników Polskich, który liczy aż 60 hektarów zieleni ze ścieżkami rowerowymi i spacerowymi.

Nowe mieszkanie w Krakowie dewelopera Cordia

Supernova to osiedle, które liczy sobie pięć 4-kondygnacyjnych budynków o zróżnicowanych metrażach. Mieszkania posiadają nie tylko przestronne wnętrza, ale także balkony, tarasy i ogródki – w zależności od kondygnacji. Deweloper przewidział także części wspólne. Dla tych, którzy poruszają się na jednośladach powstaną wiaty rowerowe z komfortowymi stanowiskami, a zdrowy wysiłek umysłowy umożliwią stanowiska ze stołami do gry w szachy. Dla najmłodszych został zaplanowany plac zabaw.

Dodatkowym atutem inwestycji jest to, że prace budowlane rozpoczęły się już w 2017 roku, a planowe ich zakończenie nastąpi już w 3 kwartale 2019 roku.

Zobacz również zwycięzców z Wrocławia i Warszawy.

Kolejny artykuł

Inwestycja Miesiąca w Krakowie — kwiecień 2019!
Jak co miesiąc, w konkursie Inwestycji Miesiąca na rynku pierwotnym w Krakowie, został wybrany deweloper, którego inwestycja zdobyła największe uznanie wśród klientów obido.pl. Zwycięska statuetka została przyznana dla inwestycji Fredry 6 realizowanej przez dewelopera Spravia. Główne zalety, na które głosowano, to: przestronny balkon, duża ilość światła słonecznego, dobry dojazd do miejsc, które są istotne (praca, szkoła...), kuchnia, która jest wydzielona jako osobne pomieszczenie, a także całokształt inwestycji: „układ, cena, lokalizacja – po prostu mi się podoba”.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu