Inwestycje Premium dewelopera Dom Development — Wrocław

Inwestycje Premium dewelopera Dom Development — Wrocław

Inwestycje Premium zawierają w swojej ofercie prestiżowe apartamenty, które powinny wyróżniać się wysokim standardem wykończenia. Istotne jest ich umiejscowienie – powinny znajdować się w bardzo dobrej lokalizacji, jak najbliżej centrum miasta ze wszystkimi jego rozrywkami, które ma do zaoferowania. Deweloperzy, w swoich inwestycjach premium, zwracają także uwagę na to, aby zaprojektować atrakcyjne i luksusowe części wspólne dla mieszkańców. Zobacz inwestycję premium we Wrocławiu od dewelopera Dom Development.


Apartamenty Księcia Witolda

Apartamenty Księcia Witolda wyróżniają się prestiżową lokalizacją. Inwestycja znajduje się na Kępie Mieszczańskiej, tuż nad brzegiem Odry. Spacer do wrocławskiego rynku zajmie około 10 minut, w podobnym czasie mieszkańcy dotrą na popularne Wyspy na Odrze. Oprócz tego lokalizacja apartamentów zapewnia łatwy dostęp do ośrodków kulturalnych i biznesowych, a także do galerii sztuki, kin czy teatrów. W sąsiedztwie znajdują się również liczne restauracje, kawiarnie, tereny zielone i różne zabytki Wrocławia. Osiedle zostało wykończone szlachetnymi materiałami na elewacji, jak również w częściach wspólnych. Na parterze znajdą się lokale usługowe, dzięki którym mieszkańcy będą mieć wszystko pod ręką. Zakończenie budowy: IV kwartał 2020.

Apartamenty Księcia Witolda — nowe mieszkania Wrocław

Kolejny artykuł

Mieszkania i domy na południu Wrocławia — poczuj smak Jagodna
Mieszkania i domy na południu Wrocławia — poczuj smak Jagodna
Jagodno – położone na południowych obrzeżach Wrocławia – w ostatnim czasie stanowi bardzo atrakcyjny, szybko zaludniający się obszar. Powstaje tutaj coraz więcej osiedli z nowymi mieszkaniami, a prężnie rozwijająca się okolica wiąże się także z rosnącymi udogodnieniami. I chociaż niektórzy mogą mieć wątpliwości, czy aby mieszkanie na „peryferiach” miasta jest dobrym pomysłem, warto najpierw rozejrzeć się wśród ofert mieszkaniowych z rynku pierwotnego i rozważyć wszystkie za i przeciw.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu