Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycje Premium dewelopera Dom Development — Wrocław

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Inwestycje Premium posiadają w swojej ofercie ekskluzywne apartamenty – cechujące się wysokim standardem wykończenia – i są zlokalizowane w prestiżowych lokalizacjach, blisko najważniejszych punktów. Deweloperzy, przy projektowaniu inwestycji premium, biorą pod uwagę także stworzenie komfortowych części wspólnych dla mieszkańców. Zobacz inwestycję premium we Wrocławiu od dewelopera Dom Development.

Inwestycje Premium dewelopera Dom Development — Wrocław

Apartamenty Księcia Witolda

Apartamenty Księcia Witolda wyróżniają się prestiżową lokalizacją. Inwestycja znajduje się na Kępie Mieszczańskiej, tuż nad brzegiem Odry. Spacer do wrocławskiego rynku zajmie około 10 minut, w podobnym czasie mieszkańcy dotrą na popularne Wyspy na Odrze. Oprócz tego lokalizacja apartamentów zapewnia łatwy dostęp do ośrodków kulturalnych i biznesowych, a także do galerii sztuki, kin czy teatrów. W sąsiedztwie znajdują się również liczne restauracje, kawiarnie, tereny zielone i różne zabytki Wrocławia. Osiedle zostało wykończone szlachetnymi materiałami na elewacji, jak również w częściach wspólnych. Na parterze znajdą się lokale usługowe, dzięki którym mieszkańcy będą mieć wszystko pod ręką. Zakończenie budowy: IV kwartał 2020.

Apartamenty Księcia Witolda — nowe mieszkania Wrocław

Kolejny artykuł

Mieszkania i domy na południu Wrocławia — poczuj smak Jagodna
Jagodno – położone na południowych obrzeżach Wrocławia – w ostatnim czasie stanowi bardzo atrakcyjny, szybko zaludniający się obszar. Powstaje tutaj coraz więcej osiedli z nowymi mieszkaniami, a prężnie rozwijająca się okolica wiąże się także z rosnącymi udogodnieniami. I chociaż niektórzy mogą mieć wątpliwości, czy aby mieszkanie na „peryferiach” miasta jest dobrym pomysłem, warto najpierw rozejrzeć się wśród ofert mieszkaniowych z rynku pierwotnego i rozważyć wszystkie za i przeciw.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu