Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycje Premium dewelopera Dom Development — Warszawa

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Inwestycje Premium zawierają w swojej ofercie prestiżowe apartamenty, które powinny wyróżniać się wysokim standardem wykończenia. Istotne jest ich umiejscowienie – powinny znajdować się w bardzo dobrej lokalizacji, jak najbliżej centrum miasta ze wszystkimi jego rozrywkami, które ma do zaoferowania. Deweloperzy, w swoich inwestycjach premium, zwracają także uwagę na to, aby zaprojektować atrakcyjne i luksusowe części wspólne dla mieszkańców. Zobacz inwestycje premium w Warszawie od dewelopera Dom Development.

Inwestycje Premium dewelopera Dom Development — Warszawa

Apartamenty Ogrodowa

Inwestycja Apartamenty Ogrodowa znajduje się na granicy Woli i Śródmieścia. Jest to świetna lokalizacja, która zapewnia bezpośrednie sąsiedztwo biznesowego centrum na warszawskiej Woli, a także modnych restauracji, kawiarni i licznych punktów usługowych. Dodatkowo miejsce, w którym znajduje się osiedle, jest dobrze skomunikowane z miastem. W odległości ok. 1,2 km od inwestycji znajdują się 2 stacje metra: Rondo Daszyńskiego i Rondo ONZ. Dodatkowo tylko 3 minuty zajmie dojście na przystanek tramwajowy, skąd w szybkim czasie będzie można dotrzeć tramwajem w różne części Warszawy. Miłośników aktywności fizycznej na świeżym powietrzu zadowoli fakt, że w pobliżu znajdują się takie parki jak: Mirowski, Krasińskich czy królewski Ogród Saski. Sam apartamentowiec wyróżnia się reprezentacyjnym hallem wejściowym, eleganckim patio z zielenią, miejscem zabaw dla dzieci oraz parkingiem dla rowerów. Na parterze znajdują się lokale usługowe, które ułatwią mieszkańcom zaspokajanie codziennych potrzeb. Wśród oferty apartamentów każdy znajdzie coś dla siebie – do wyboru są małe apartamenty typu studio, jak również dwupoziomowe penthouse'y z imponującymi widokami na stolicę.

Inwestycja jest już gotowa.

Apartamenty Ogrodowa — Nowe Mieszkania Warszawa

Apartamenty Dolny Mokotów

Inwestycja Apartamenty Dolny Mokotów znajduje się przy Trakcie Królewskim, w pobliżu najpiękniejszych warszawskich parków. Dojazd do centrum samochodem zajmie około 10 minut. W odległości 2 km od osiedla znajduje się stacja Metro Racławicka. Rodziny z dziećmi znajdą w okolicy najlepsze publiczne, prywatne i międzynarodowe placówki edukacyjne. Inwestycja będzie składała się z dwóch eleganckich i nowoczesnych budynków. Apartamenty są wyposażone w wysokie okna, które zagwarantują dobre nasłonecznienie pomieszczeń. Dla mieszkańców są przeznaczone części wspólne, na które składa się zielony dziedziniec z oczkiem wodnym i fontanną. Na terenie inwestycji zostały zachowane istniejące już drzewa, a dodatkowo pojawiły się nowe aranżacje roślinne. Także plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców jest zaprojektowany w parkowej scenerii.

Inwestycja jest już gotowa.

Apartamenty Dolny Mokotów — Nowe Mieszkania Warszawa

Kolejny artykuł

Inwestycje Premium dewelopera Dom Development — Wrocław
Inwestycje Premium posiadają w swojej ofercie ekskluzywne apartamenty – cechujące się wysokim standardem wykończenia – i są zlokalizowane w prestiżowych lokalizacjach, blisko najważniejszych punktów. Deweloperzy, przy projektowaniu inwestycji premium, biorą pod uwagę także stworzenie komfortowych części wspólnych dla mieszkańców. Zobacz inwestycję premium we Wrocławiu od dewelopera Dom Development.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu