Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Inwestycje premium we Wrocławiu

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Poznaj ofertę apartamentów dla wymagających. Jeśli cenisz wyjątkowe lokalizacje i najwyższą jakość wykonania – poniższe oferty spełnią Twoje oczekiwania. Wybraliśmy najlepsze oferty premium we Wrocławiu.

Inwestycje premium we Wrocławiu

Czego dowiesz się z tego artykułu?

Szukasz inwestycji, która wyróżnia się standardem premium? W artykule opisujemy przykładowe mieszkania z segmentu premium, które możesz znaleźć na obido.

Przejdź do akapitów:

Bulwar Drobnera — WPBM Mój Dom

Inwestycja wyróżnia się włoskim designem, jest to kameralny i luksusowy apartamentowiec tuż obok centrum Wrocławia. Mieszkania są wysokie aż na 3 metry, dodatkowo posiadają one przestronne tarasy, dzięki czemu pomieszczenia są dobrze naświetlone. W standardzie wykończenia są także dźwiękoszczelne okna. Dla bezpieczeństwa mieszkańców osiedle jest całodobowo chronione i monitorowane. Mieszkańców najwyższych kondygnacji codziennie będą zachwycać niezwykłe widoki na miasto. Dotarcie do wrocławskiego rynku wyniesie zaledwie 15 minut spacerem. Tuż obok inwestycji są wyspy na Odrze. Oprócz tego w pobliżu znajdują się również nadodrzańskie bulwary, restauracje i sklepy. Inwestycja jest już gotowa do zamieszkania.

Inwestycja Bulwar Drobnera

Lokum Vena — Lokum Deweloper

Inwestycja stanowi połączenie historycznej zabudowy z nowoczesną architekturą. Dotarcie do centrum zajmie tylko 15 minut spacerem. Na dziedzińcu znajduje się mała architektura: fontanna, stylizowane ławki i latarnie. Oprócz tego inwestycje otacza zaciszna przestrzeń, wzbogacona starodrzewem oraz bliskością nadodrzańskich bulwarów. Mieszkania na parterze posiadają ogródki, natomiast apartamenty na wyższych kondygnacjach – loggie lub balkony. Pomieszczenia są bardzo dobrze doświetlone i nasłonecznione dzięki dużym oknom połaciowym. Osiedle jest monitorowane i ogrodzone. Na terenie inwestycji mieszczą się także lokale handlowo-usługowe. W pobliżu inwestycji mieści się Ogród Botaniczny, Ostrów Tumski, Wyspa Słodowa, a także Uniwersytet Wrocławski. Inwestycja jest już gotowa do zamieszkania.

Inwestycja Lokum Vena

Braniborska — Profit Development

Braniborska posiada prestiżową lokalizację – inwestycja znajduje się na wrocławskim Starym Mieście, dzięki czemu mieszkańcy mają wszystko na wyciagnięcie ręki. Są tutaj liczne obiekty rozrywkowe i kulturalne, a także pełne zaplecze handlowo-usługowe i gastronomiczne. Inwestycję wyróżniają duże przeszklenia i komfortowe układy mieszkań. Na dachu inwestycji została przygotowana strefa chilloutu z leżakami i roślinnością.

Inwestycja Braniborska

Kolejny artykuł

Cascade Residence — apartamenty w sercu Mokotowa
Cascade Residence: butikowa rezydencja – tylko 39 apartamentów prywatny ogród dla mieszkańców tylko 3 minuty pieszo do stacji metra Wierzbno
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu