Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

GRUPA ARKADA, Zabłocie Concept House II


Prace budowlane w inwestycji Zabłocie Concept House II dewelopera GRUPA ARKADA w Krakowie przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania w I kw. 2022 r.

GRUPA ARKADA, Zabłocie Concept House II

Szczegółowe informacje o sytuacji na budowie inwestycji Zabłocie Concept House II dewelopera GRUPA ARKADA:

Adres inwestycji:

ul. Zabłocie 27, Podgórze, Kraków

Planowana data oddania do użytkowania:

I kw. 2022 r.

Czy prace odbywają się zgodnie z harmonogramem?

Prace odbywają się zgodnie z harmonogramem.

Jakie prace wykonano w ostatnim tygodniu?

[21.04.2021]

[10.03.2021]

Na przełomie ostatniego tygodnia zakończono montaż stolarki okiennej w budynku. Docieplone zostały zewnętrzne ściany od wschodu, północy i południa. Dodatkowo na frontowej ścianie budynku, w północnej części, widać już pierwsze wykończenia zewnętrzne -montowane są elewacyjne płyty kompozytowe. Natomiast wewnątrz budynku trwają prace instalacyjne w mieszkaniach w obrębie klatki B. Dodatkowo, w klatce A, zakończono prace tynkarskie w mieszkaniach oraz częściach wspólnych. Trwa montaż windy osobowej w klatce A.

[21.01.2021]

Obecnie trwają prace przy montażu stolarki okiennej na 6. piętrze w obrębie klatki A i B, kontynuowane są także prace instalacyjne w mieszkaniach oraz prace murarskie. W tym tygodniu rozpoczęto montaż fasady aluminiowej w lokalach użytkowych, a w najbliższym czasie planowane są prace przy izolacji termicznej szybu oddymiającego.

[15.12.2020]

Rozpoczęto montaż rusztowania elewacyjnego. Dodatkowo kontynuowane są prace przy montażu stolarki okiennej od południa, od strony wewnętrznego dziedzińca.

[18.11.2020]

Trwa szalowanie oraz betonowanie elementów pionowych na ostatnim 7. piętrze budynku, w obrębie klatki A. W klatce B natomiast trwają prace szalowania stropu nad 5. piętrem. Dodatkowo na niższych piętrach budynku prowadzone są prace murarskie ścian zewnętrznych i korytarzowych oraz prace instalacyjne.

[28.10.2020]

Działania skupiają się na budowie VI piętra, w obrębie klatki A, gdzie stawiane są już pierwsze ściany. Dodatkowo, w zachodniej części budynku, prowadzone są prace przy betonowaniu stropu nad IV piętrem. Nie zwalniamy tempa prac, dzięki temu widać kolejne etapy naszej inwestycji.

[15.10.2020]

Kolejne kondygnacje pną się w górę. Nasza ekipa budowlana nie zwalnia tempa i cały czas pracuje na inwestycji. Widać kolejne efekty prac.

[29.09.2020]

Aktualnie trwają prace przy betonowaniu stropów nad kolejnymi kondygnacjami. Ponadto w budynku, w obrębie klatki A, na 1. piętrze postawiono zewnętrzne ściany murowane, międzylokalowe oraz ściany części wspólnych.

[22.09.2020]

Trwają prace szalowania i betonowania ścian 4. piętra - w obrębie klatki A, od strony północnej budynku. Natomiast od strony wschodniej i zachodniej na wysokości 2. piętra prowadzone są prace związane ze zbrojeniem części stropu pozostałej do zabetonowania.

[08.09.2020]

Obecnie trwają prace przy stawianiu ścian trzeciego piętra budynku w obrębie klatki A. Budowa postępuje sprawnie i terminowo, a my z dumą patrzymy na jej efekty.

[26.08.2020]

Przedstawiamy zdjęcia budowy z ziemi, jak i z powietrza. Trwają prace przy kolejnych kondygnacjach mieszkalnych.

[29.07.2020]

Trwają prace przy pierwszej kondygnacji nadziemnej naszej inwestycji.

[20.07.2020]

Zabłocie Concept House II wychodzi już z powierzchni ziemi. W ciągu ostatnich kilkunastu dni ukończono prace związane z zalaniem stropu mieszkalnego nad poziomem -1. Pozostała część otwartego stropu przy rampie zjazdowej służyć ma do zakończenia dalszych prac prowadzonych w podziemiach budynku. Widać także już pierwsze słupy żelbetowe zlokalizowane w części parteru. Budujemy dalej.

[02.07.2020]

Budowa postępuje sprawnie i terminowo. Widać kolejne efekty prac. Parking na kondygnacji -1 powoli chowa się pod częściowo zalanym stropem poziomu 0. Idziemy w górę.

[23.06.2020]

Ze stropu poziomu -2 wystaje już wiele zbrojonych filarów kondygnacji podziemnej -1.

[05.06.2020]

Na fotografiach widać kolejne szczegóły prowadzonych prac: szalowanie, zbrojenie, betonowanie stropu nad poziomem -2.

[20.05.2020]

Zbroimy podziemną halę garażową. Stawiane są szalunki. Widać już pierwsze słupy żelbetowe oraz pierwsze podziemne ściany poziomu -2.

[13.05.2020]

Obecnie realizowany jest stan zero budynku: - wykonano roboty zabezpieczające oraz ściany szczelinowe - realizowana jest płyta fundamentowa

[08.05.2020]

[25-30.04.2020]

Kolejny artykuł

Eco Classic, Moja Północna
Prace budowlane w inwestycji Moja Północna dewelopera Eco Classic w Warszawie są zakończone, a mieszkania zostały oddane do użytkowania. Obecnie trwają prace budowlane II etapu inwestycji.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu