Nowe mieszkania i domy w Krakowie i okolicach

Mieszkania i domy z rynku pierwotnego w Krakowie budowane są w dogodnych lokalizacjach, tak aby mieszkańcy mieli wszędzie blisko. Do wyboru są inwestycje znajdujące się w pobliżu centrum, a także inwestycje zlokalizowane w dalszych dzielnicach. Nowe mieszkania wyróżniają się wysokim standardem wykończenia oraz licznymi udogodnieniami dla mieszkańców. Deweloperzy coraz częściej zwracają uwagę na ekologiczne rozwiązania, co przyczynia się do dbania o środowisko i o komfort i zdrowie mieszkańców.

Poznaj inwestycje w Krakowie

Greendustry Zabłocie
  • Lobby z recepcją
  • Stacja PKP "Kraków Zabłocie" (5 minut spacerem)
  • Ogólnodostępny taras na dachu
  • Dwa muzea w promieniu 3 minut spacerem
  • Kazimierz (15 minut spacerem)
PREMIUM
Przejdź

Promocje deweloperów w Krakowie

Murapol: Murapol Parki Krakowa

Mieszkaniowy BLACK WEEK

Mieszkaniowy Black Week w Grupie Murapol to 200 mieszkań w promocji cenowej. Wybrane w pakietach z miejscami postojowymi i/lub smart home. Możesz oszczędzić nawet do blisko 50 tys. zł! Zarezerwuj bez wychodzenia z domu lub przyjdź do biura sprzedaży!

Kończy się dzisiaj
INTER-BUD Developer: Piasta Towers

BLACK WEEK - miejsca postojowe GRATIS lub z rabatem 50%!

od 19,5 tys. zł do 39 tys. zł rabatu!

*dotyczy wyłącznie mieszkań 3- i 4-pokojowych z bud. 6

Do końca promocji pozostały 2 dni

Dowiedz się więcej o rynku pierwotnym w Krakowie

Nowe osiedla z rynku pierwotnego są całodobowo monitorowane i chronione, w budynkach znajdują się wideodomofony, a w mieszkaniach montowane są rolety i drzwi antywłamaniowe. W miejscu wjazdu na teren osiedla bardzo często znajduje się szlaban, a części wspólne są projektowane w taki sposób, aby, biorąc pod uwagę bezpieczeństwo, oddzielić drogi dojazdowe od pozostałych terenów przeznaczonych na rekreację i wypoczynek mieszkańców. Kwestie bezpieczeństwa dotyczą także samych mieszkań – kupując mieszkanie z rynku pierwotnego, przez dwa lata od otrzymania kluczy można zgłaszać reklamacje odnośnie wad technicznych kupionego mieszkania. Dodatkowo wybierając nowe mieszkanie, klient jest chroniony przez rękojmię dewelopera, która jest uregulowana prawnie i pozwala na zgłaszanie wad fizycznych przez 5 lat od odebrania kluczy.