Nowe mieszkania i domy w Krakowie i okolicach

Mieszkania i domy z rynku pierwotnego w Krakowie budowane są w dogodnych lokalizacjach, tak aby mieszkańcy mieli wszędzie blisko. Do wyboru są inwestycje znajdujące się w pobliżu centrum, a także inwestycje zlokalizowane w dalszych dzielnicach. Nowe mieszkania wyróżniają się wysokim standardem wykończenia oraz licznymi udogodnieniami dla mieszkańców. Deweloperzy coraz częściej zwracają uwagę na ekologiczne rozwiązania, co przyczynia się do dbania o środowisko i o komfort i zdrowie mieszkańców.

Poznaj inwestycje w Krakowie

Chełmońskiego 100
  • Park Krowoderski (15 minut spacerem)
  • Trasa rowerowa do Ojcowa (7 minut rowerem)
  • Park Krowoderski (15 minut spacerem)
  • Galeria Bronowice, Auchan (3 minuty spacerem)
  • Przystanek autobusowy (1 minuta spacerem)
Przejdź

Odkrywaj w Krakowie

Szukasz mieszkania, ale wciąż masz wątpliwości, którą dzielnicę wybrać? Na naszym blogu znajdziesz przewodnik po Krakowie, w którym zostały opisane wszystkie dzielnice Krakowa i ich zalety w kontekście mieszkaniowym. Oferujemy także podpowiedzi aranżacyjne i pomysły na praktyczne urządzenie małego pomieszczenia w bloku. Nie zapomnij zajrzeć do działu z poradami z zakresu prawa i finansów, które w przystępny sposób pomogą Ci zrozumieć zawiłe kwestie związane z zakupem mieszkania z rynku pierwotnego.

zobacz listę artykułów

Promocje deweloperów w Krakowie

Lokum Deweloper: Lokum Siesta

Oferta specjalna

2 pokoje -30 000 zł! Skorzystaj!

Do końca promocji pozostały 2 dni
Matexi Group: Apartamenty Rogalskiego

Wybrane mieszkania

w promocyjnej cenie!

Do końca promocji pozostały 2 dni

Dowiedz się więcej o rynku pierwotnym w Krakowie

Nowe osiedla z rynku pierwotnego są całodobowo monitorowane i chronione, w budynkach znajdują się wideodomofony, a w mieszkaniach montowane są rolety i drzwi antywłamaniowe. W miejscu wjazdu na teren osiedla bardzo często znajduje się szlaban, a części wspólne są projektowane w taki sposób, aby, biorąc pod uwagę bezpieczeństwo, oddzielić drogi dojazdowe od pozostałych terenów przeznaczonych na rekreację i wypoczynek mieszkańców. Kwestie bezpieczeństwa dotyczą także samych mieszkań – kupując mieszkanie z rynku pierwotnego, przez dwa lata od otrzymania kluczy można zgłaszać reklamacje odnośnie wad technicznych kupionego mieszkania. Dodatkowo wybierając nowe mieszkanie, klient jest chroniony przez rękojmię dewelopera, która jest uregulowana prawnie i pozwala na zgłaszanie wad fizycznych przez 5 lat od odebrania kluczy.