Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Odkrywaj miasto

Lokalizacja jest jednym z najważniejszych czynników przy wyborze nowego mieszkania. Najchętniej wybierane są te inwestycje, które znajdują się w dobrze rozwiniętej okolicy – blisko przystanków komunikacji miejskiej, sklepów, lokali usługowych oraz placówek kulturalnych, rozrywkowych i edukacyjnych. „Odkrywaj miasto” pełni funkcję przewodnika po dzielnicach i pomoże Ci w wyborze odpowiedniego mieszkania. 

Zabierzów – mieszkania. Dlaczego warto zamieszkać w tej lokalizacji?
Interesują Cię obrzeża Krakowa i właśnie tam chcesz zamieszkać? Wybierz Zabierzów! Mieszkania, które się tam znajdują nadal należą do powiatu krakowskiego i sąsiadują z Bronowicami. Obszar ten wyróżnia się dobrze rozwiniętą okolicą i zapleczem handlowo-usługowym.
Wieliczka – mieszkania. Dlaczego warto zamieszkać w tej lokalizacji?
Wieliczka mieści się obok Krakowa, a swoją popularność zyskała dzięki znajdującej się tutaj Kopalni Soli. Miasto jest w pełni funkcjonalne i mieszkańcy znajdą w nim wszystkie potrzebne punkty. Jeśli jesteś na etapie szukania nowego mieszkania w dobrze rozwiniętej okolicy i celujesz w kameralną inwestycję, Wieliczka powinna spełnić Twoje oczekiwania.
Świątniki Górne – mieszkania. Dlaczego warto zamieszkać w tej lokalizacji?
Podobają Ci się spokojne oraz zielone obrzeża Krakowa i właśnie tam szukasz mieszkania? Świątniki Górne to zielony teren, na którym dominuje niska jednorodzinna zabudowa. Poznaj lepiej tę okolicę.
Stare Miasto Kraków – mieszkania. Dlaczego warto zamieszkać w tej lokalizacji?
Jesteś osobą, która lubi przebywać blisko najważniejszych atrakcji i udogodnień? Stare Miasto w Krakowie to miejsce, które okaże się wygodnym i komfortowym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie swój czas i chcą korzystać z bogatej oferty rozrywkowej i kulturalnej miasta.
Nowy Świat Kraków – mieszkania. Dlaczego warto zamieszkać w tej lokalizacji?
Nowy Świat w Krakowie, podobnie jak Stare Miasto, Kazimierz i Podgórze, został uznany za pomnik historii i dlatego, ze względu na historyczną zabudowę, rzadko buduje się tu nowe obiekty, ale mimo wszystko czasem powstają i uzupełniają istniejącą zabudowę. To lokalizacja, gdzie komfortowo się mieszka, wygodnie pracuje i gdzie warto zainwestować w lokal pod wynajem krótkoterminowy.
Kryspinów – mieszkania. Dlaczego warto zamieszkać w tej lokalizacji?
Cenisz sobie odpoczynek wśród natury? Zamiast ścisłego centrum wolisz obrzeża miasta? Do tego wszystkiego jesteś na etapie poszukiwania nowego mieszkania? Kryspinów jest obszarem o dużych walorach przyrodniczych i rekreacyjnych. Poznaj dokładniej to miejsce!
Bronowice-Armii Krajowej – mieszkania. Dlaczego warto zamieszkać w tej lokalizacji?
Cenisz sobie lokalizację z dobrze rozwiniętą infrastrukturą, a przy tym szukasz mieszkania? Bronowice-Armii Krajowej to obszar, który zapewnia łatwy dostęp do zaplecza handlowo-usługowego oraz komunikacyjnego. Poznaj bliżej to miejsce.
Azory – mieszkania. Dlaczego warto zamieszkać w tej lokalizacji?
Szukasz mieszkania? Azory to obszar znajdujący się w niedużej odległości od centrum Krakowa. Dodatkowo mieści się tutaj cała najpotrzebniejsza infrastruktura, która ułatwia załatwienie codziennych spraw.
Górka Narodowa – mieszkania. Dlaczego warto zamieszkać w tej lokalizacji?
Obszar, który może okazać się dobrym wyborem w kwestiach mieszkaniowych to Górka Narodowa. Mieszkania znajdują się w cichej i spokojnej okolicy, która położona jest na wzniesieniu, dzięki czemu roztacza się stąd widok na Kraków. W okolicy nie brakuje też terenów zielonych.
Zielonki – mieszkania. Dlaczego warto zamieszkać w tej lokalizacji?
Cenisz sobie otoczenie natury i spokój? Miejscem, które powinno Ci odpowiadać, są Zielonki. Mieszkania tam otacza bardzo zielony obszar, który zapewnia wytchnienie od zgiełku miasta. Oprócz tego zapewnia on dostęp do najpotrzebniejszej infrastruktury miejskiej czy handlowo-usługowej, dlatego na pewno warto rozważyć to miejsce w kwestiach mieszkaniowych.