Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Ranking inwestycji mieszkaniowych we Wrocławiu – II kwartał 2022

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

W rankingu inwestycji mieszkaniowych przedstawiamy inwestycje, które zdobyły największe uznanie w danym kwartale. Na wybór mają wpływ głosy użytkowników obido, którzy poszukują nowego mieszkania. Sprawdź, które wrocławskie inwestycje okazały się najlepsze w II kwartale 2022 roku.

Ranking inwestycji mieszkaniowych we Wrocławiu – II kwartał 2022

Nowe mieszkania we Wrocławiu. Najlepsze inwestycje w II kwartale 2022

Wybór nowego mieszkania to niełatwa decyzja, tym bardziej, że rynek pierwotny oferuje wiele nowych inwestycji i może być ciężko zdecydować się tylko na jedną z nich. Aby pomóc choć trochę w wyborze idealnego mieszkania, co kwartał prezentujemy ranking, w którym opisujemy 3 inwestycje we Wrocławiu, docenione przez użytkowników obido.

Poznaj 3 najlepsze inwestycje w II kwartale 2022 roku, które zajęły I, II i III miejsce w rankingu.

I MIEJSCE

Kardamonowa, Blue Forest Development

Kardamonowa (Wrocław, Fabryczna) obejmuje cztery 3-kondygnacyjne budynki, w których rozmieszczono 70 mieszkań o wysokości 2,70 i 2,80 m. Budynki wyposażone są w duże przeszklenia oraz rolety zewnętrzne w mieszkaniach na parterze.

Mieszkania w inwestycji Kardamonowa mają metraże od 25 do 78 m² i układy 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe. Do lokali przynależą ogrody, balkony oraz loggie. W standardzie każdego mieszkania jest ogrzewanie podłogowe. Do budynku doprowadzony zostanie też światłowód.

Na terenie inwestycji deweloper Blue Forest Development zaplanował również miejsca parkingowe naziemne przy każdym z budynków, rowerownie, windy, instalacje fotowoltaiczne na dachach oraz teren rekreacyjny z placem zabaw.

Inwestycja Kardamonowa Blue Forest Development

Zobacz mieszkania w inwestycji Kardamonowa.

II MIEJSCE

Osiedle Laguna, Republika Wnętrz

Osiedle Laguna (Wrocław, Siechnice) składa się z 15 kameralnych, 3-kondygnacyjnych budynków, w których rozplanowano 180 mieszkań. Budynki wyposażono w odpowiednią ilość okien, dzięki czemu pomieszczenia będą dobrze doświetlone.

Mieszkania w inwestycji Osiedle Laguna mają powierzchnię od 43 do 62 m² oraz układy 2- i 3-pokojowe. Lokale posiadają ogródki (do 163 m²), tarasy (17,5 m²) lub balkony (7 m²).

Deweloper Republika Wnętrz zadbał o plac zabaw dla najmłodszych, stację uzdatniania wody, wózkownię, komórki lokatorskie oraz aż 270 miejsc parkingowych.

Inwestycja Osiedle Laguna Republika Wnętrz

Zobacz mieszkania w inwestycji Osiedle Laguna.

III MIEJSCE

Swojczycka 117, GC Deweloper

Na osiedlu Swojczycka 117 (Wrocław, Psie Pole) powstają ekologiczne i energooszczędne domy zgrupowane po dwa lub po cztery. Deweloper GC Deweloper zaplanował tutaj łącznie 24 dwukondygnacyjne domy wyposażone w duże okna.

Domy w inwestycji Swojczycka 117 posiadają układ 4-pokojowy i metraż 128 m². Dodatkowo do każdego domu przypisano ogród oraz garaż.

Inwestycja Swojczycka 117 GC Deweloper

Zobacz mieszkania w inwestycji Swojczycka 117.

Nowe mieszkania we Wrocławiu – zwycięskie inwestycje

W II kwartale najlepsze okazały się inwestycje: Kardamonowa, Osiedle Laguna oraz Swojczycka 117. Wszystkie 3 nieruchomości wyróżniają się niską zabudową, która nadaje osiedlu prywatny i kameralny charakter.

W inwestycjach zadbano o komfortowe metraże, funkcjonalne układy i atrakcyjne powierzchnie dodatkowe – ogrody, balkony, loggie lub tarasy. Nie brakuje też miejsc postojowych oraz starannie zagospodarowanych terenów zielonych.

Kolejny artykuł

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Warszawie – II kwartał 2022
Ranking inwestycji mieszkaniowych prezentuje 3 najlepsze inwestycje w danych kwartale. Na wybór mają wpływ parametry dotyczące mieszkania, zastosowane udogodnienia na osiedlu oraz zalety lokalizacji. Zobacz najpopularniejsze warszawskie inwestycje w II kwartale 2022 roku.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu