Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

RONSON Development rusza z kolejnym etapem osiedla Nowe Warzymice. Tym razem do sprzedaży trafiły budynki w zabudowie bliźniaczej


Po udanej sprzedaży etapu Nowe Warzymice 5.1., gdzie ponad 85% lokali znalazło swoich nabywców, RONSON Development udostępnił dla klientów kolejną pule domów jednorodzinnych.

RONSON Development rusza z kolejnym etapem osiedla Nowe Warzymice. Tym razem do sprzedaży trafiły budynki w zabudowie bliźniaczej

W ramach najnowszego etapu Nowe Warzymice 5.2., do sprzedaży trafiło 27 lokali mieszkalnych. Są to budynki dwulokalowe, w zabudowie bliźniaczej, o metrażach od 67 do 104 mkw. Każdy dom jest kompaktowy, otoczony roślinnością, w kameralnej zabudowie i wyposażony w nowatorskie technologie. Ceny, w zależności od wielkości lokalu wahają się od 9,8 tys. zł do 10,6 tys. zł za metr kwadratowy.

Nowe Warzymice domy to kolejna odsłona wieloetapowego osiedla, rozwijającego się w malowniczej podszczecińskiej miejscowości. Jak podkreśla Paweł Krawczyk, Dyrektor Regionu Szczecin: – Projekt Nowe Warzymice mocno wyróżnia się na szczecińskiej mapie inwestycyjnej. Zarówno jakością, podejściem do zastosowania rozwiązań ekologicznych, jak i infrastrukturą wokół osiedli. To nasze zobowiązanie jako dewelopera, by dowozić najwyższej klasy produkty naszym klientom. I dodaje: – Zainteresowanie klientów, które zaowocowało sprzedażą niemal całej oferty etapu 5.1, świadczy o docenieniu przez nich dogodnej lokalizacji, proponowanych rozwiązań ekologicznych i technologicznych oraz kompaktowych metraży, jakie oferują Nowe Warzymice domy. To produkt, którego brakowało na rynku szczecińskim.

Zielony standard RONSON

Firma konsekwentnie podąża za trendem ekologicznym, stawiając na rozwiązania, które nie tylko służą ochronie planety, ale także przekładają się na niższe koszty eksploatacji dla mieszkańców. – W naszym podejściu do każdego projektu priorytetowo uwzględniamy integrację rozwiązań ekologicznych oraz technologicznych. W podszczecińskich Nowych Warzymicach, każdy budynek wyposażony został w rekuperację, posiada pompę ciepła i ogrzewanie podłogowe. Na terenie inwestycji znajdziemy oświetlenie LED i stojaki na rowery. Istnieje także możliwość zamontowania instalacji fotowoltaicznej, ładowarki elektrycznej, klimatyzacji czy zbiornika na wodę deszczową – komentuje Karolina Bronszewska, Dyrektor Marketingu i Innowacji RONSON Development.

Jak dodaje: – Budynki powstają w zielonej, podmiejskiej gminie Kołbaskowo. Pierwsze skrzypce w tej inwestycji niezmiennie gra przyroda. W projekcie przewidziano zielone ściany w strefach wejściowych do budynków czy pergole dla roślin, które tworzą przyjemną estetykę i stanowią ochronę przed uciążliwym działaniem warunków atmosferycznych. Z myślą o komforcie mieszkańców, poprowadzony przez całe osiedle został ciąg spacerowy, który otoczony licznymi nasadzeniami roślin, stwarza przyjazne środowisko sprzyjające relaksowi na łonie natury.

RONSON, Nowe Warzymice 5.1.

Wachlarz udogodnień

Osiedle Nowe Warzymice to przestrzeń zaprojektowana z myślą o komforcie i potrzebach mieszkańców. Wszystkie lokale mieszkalne wyposażone są w ogródki, a dla każdego przygotowano dwa miejsca postojowe. Na terenie osiedla znajdują się place zabaw oraz tereny rekreacyjne z zielenią parkową, zachęcając w ten sposób mieszkańców do aktywnego spędzania wolnego czasu na łonie natury oraz zapewniając pełną integrację sąsiedzką. Inwestycja jest też bardzo dobrze skomunikowana. Mieszkańcy mogą skorzystać z pobliskich stacji kolejowych czy przystanków autobusowych. Przez dzielnicę przebiegają drogi dojazdowe, dzięki którym w kilkanaście minut dojedziemy do ścisłego centrum Szczecina.

Projekt RONSON Development to wieloetapowe osiedle. W ramach inwestycji powstanie łącznie 8 etapów. Aktualnie zakończono budowę 4 etapu w zabudowie wielorodzinnej, a do sprzedaży trafiły domy jednorodzinne z etapu 5. Łącznie powstanie 251 lokali.

Kolejny artykuł

RONSON Development w historycznym momencie. Mieszkania ostatniego, ósmego etapu osiedla Miasto Moje już w sprzedaży
Jeden z najbardziej lubianych przez klientów projekt RONSON Development wchodzi w końcową fazę. Deweloper rozpoczął właśnie sprzedaż lokali z ostatniego etapu miastotwórczego osiedla Miasto Moje. To ostatnia szansa dla klientów na zakup mieszkania w tym projekcie.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu