Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Ciekawe mieszkania na obido

Szukasz nieprzeciętnego mieszkania, które wyróżnia się komfortowym układem, funkcjonalnym podziałem na strefę dzienną i nocną albo atrakcyjnymi powierzchniami dodatkowymi? Dobrze trafiłeś! W tym cyklu prezentujemy wyjątkowe mieszkania, najchętniej poszukiwane na rynku nieruchomości. Przeczytasz tutaj wypowiedzi architektów oraz specjalistów ds. obsługi klienta, którzy na co dzień mają kontakt z osobami poszukującymi mieszkań. Sprawdź nasze propozycje, bo być może znajdziesz tutaj swoje wymarzone miejsce do życia.

5-pokojowe mieszkanie idealne dla dużej rodziny w inwestycji Nowe Miasto Polesie
Nowe Miasto Polesie to urokliwe, pełne zieleni osiedle zlokalizowane w południowo-zachodniej Łodzi przy ul. Pienistej. W inwestycji zaprojektowano wiele wyjątkowych i komfortowych przestrzeni, wśród których jest mieszkanie 3D-0-1 o nieprzeciętnej powierzchni! Lokal na pewno przypadnie do gustu osobom, które cenią sobie przestrzeń i prywatność.
Na Falistej, mieszkanie 29
Inwestycja Na Falistej to 5-kondygnacyjny budynek zlokalizowany w Łodzi i otoczony pięknie zaaranżowaną zielenią oraz małą architekturą. W obiekcie zaplanowano 133 mieszkania o przemyślanych i komfortowych układach. Uwagę użytkowników obido przyciąga szczególnie mieszkanie 29, dające duże możliwości aranżacyjne. Co jeszcze wpływa na atrakcyjność tego mieszkania?