Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

RONSON Development zakończył innowacyjny projekt w Warszawie. Odbiory mieszkań w inwestycji Osiedle Vola rozpoczęte


RONSON Development zaprasza swoich klientów po odbiór kluczy w inwestycji Osiedle Vola. Budynek stanowi wyjątkowy przykład innowacyjnego podejścia do projektowania i budowy mieszkań, oferując klientom szereg rozwiązań technologicznych.

RONSON Development zakończył innowacyjny projekt w Warszawie. Odbiory mieszkań w inwestycji Osiedle Vola  rozpoczęte

Osiedle Vola to dla nas wyjątkowa inwestycja. Jest to pierwszy tak innowacyjny technologicznie projekt na Woli, który łączy cechy kameralnego apartamentowca i budynku na miarę czasów – ekologicznego, zaprojektowanego z myślą o nowoczesnych, świadomych swoich potrzeb klientach. Cieszymy się z uznania, jakie nasz projekt zdobył w oczach nabywców. Ekspresowa sprzedaż dostępnych 82 mieszkań stanowi wyraźny tego dowód. Teraz, gdy klienci mogą odbierać klucze do swoich nowych lokali, czujemy się jeszcze bardziej usatysfakcjonowani – mówi Karolina Bronszewska, członek Zarządu, Dyrektor Marketingu i Innowacji RONSON Development.

Innowacyjne podejście

Inwestycja Osiedle Vola to wyjątkowy przykład innowacyjnego podejścia do projektowania i budowy mieszkań. Jak zaznacza Karolina Bronszewska: – Budynek wyróżnia się oryginalnym kształtem i został wykończony materiałami najwyższej jakości. Już od samego wejścia uwagę przyciąga harmonijna kolorystyka ścian i podłóg. Zostały one połączone ze szlachetnymi materiałami, takimi jak drewno, stal nierdzewna czy szkło, nadając elegancji zarówno częściom wspólnym, jak i reprezentacyjnemu wejściu. W inwestycji znajdziemy także wysoki parter o wysokości 286 cm, który nie tylko oferuje więcej możliwości aranżacyjnych, ale także gwarantuje lepsze doświetlenie i mikroklimat pomieszczeń.

Projekt wyróżniają również rozwiązania technologiczne ułatwiające życie mieszkańcom. – Zależy nam, by kreować przestrzenie, w których dobrze się mieszka, dlatego w naszych inwestycjach coraz mocniej stawiamy na innowacje. W projekcie Osiedla Vola mieszkańcy mają dostęp do nowoczesnych rozwiązań elektromobilności, takich jak stacje ładowania aut elektrycznych i wiaty rowerowe. Dodatkowo, budynek wyposażony jest w system bezdotykowego dostępu, który umożliwia automatyczne otwieranie drzwi, bram czy przywoływanie wind. Jest także system skrzynek paczkomatowych, zainstalowany przy skrzynkach na listy, który pozwala na wygodny odbiór przesyłek. Lokale zostały wyposażone w system Smart Home, a zamontowane w każdym mieszkaniu videodomofony pozwalają na komunikacje między lokalami. System videodomofonowy daje możliwość integracji z telefonem, dzięki czemu klienci mogą zarządzać dostępem do budynku również z poziomu swojego smartfona podczas nieobecności w lokalu – komentuje Karolina Bronszewska.

Korzystna lokalizacja

Osiedle Vola to butikowy apartamentowiec, który powstał u zbiegu ulic Studziennej i Jana Kazimierza na warszawskiej Woli. Kameralny projekt RONSON Development znajduje się w bliskim sąsiedztwie parków, nowoczesnego centrum biznesowego przy rondzie Daszyńskiego oraz punktów komunikacyjnych takich jak metro i tramwaj, co znacznie ułatwia komunikację. Osiedle Vola jest również usytuowane w kulturowo cennej, tradycyjnej dzielnicy, która obecnie przechodzi proces rewitalizacji. To połączenie dziedzictwa historycznego z nowoczesnym charakterem dzielnicy oraz młodym sąsiedztwem. Osiedle Vola znajduje się blisko centrów rozrywki i rekreacji takich jak Amfiteatr Wolskiego Centrum Kultury, czy Park Moczydło. W okolicy są siłownie i baseny, a malownicza okolica sprzyja również spacerom i spędzaniu czasu na świeżym powietrzu.

Kolejny artykuł

RONSON Development rusza z kolejnym etapem osiedla Nowe Warzymice. Tym razem do sprzedaży trafiły budynki w zabudowie bliźniaczej
Po udanej sprzedaży etapu Nowe Warzymice 5.1., gdzie ponad 85% lokali znalazło swoich nabywców, RONSON Development udostępnił dla klientów kolejną pule domów jednorodzinnych.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu