Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Młyny Gdańskie – połączenie historycznej zabudowy z nowoczesną architekturą

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Młyny Gdańskie to wyjątkowa inwestycja realizowana przez dewelopera Allcon. Osiedle znajduje się obok Śródmieścia i gwarantuje bliskość wszystkich najważniejszych punktów handlowych, usługowych, komunikacyjnych, rekreacyjnych czy rozrywkowych.

Młyny Gdańskie – połączenie historycznej zabudowy z nowoczesną architekturą

Młyny Gdańskie tworzą 4 kameralne budynki oraz reprezentacyjna strefa wejściowa z eleganckim lobby. Mieszkańcy otrzymają specjalne miejsca do spędzania wolnego czasu – do dyspozycji będzie strefa klubowa z bilardem, świetnie wyposażona sala fitness oraz strefa kardio. Na terenie inwestycji znajdzie się także dziedziniec z 3 placami do odpoczynku, kaskadą wodną i kołem młyńskim. Załatwianie codziennych potrzeb ułatwią znajdujące się tutaj lokale usługowe i gastronomiczne.

Inwestycja Młyny Gdańskie - deweloper Allcon
Młyny Gdańskie, Allcon

W ofercie są mieszkania o rozkładach 1-, 2-, 3-, 4- i 5-pokojowych i metrażach od 25 do 122 mkw. Największe lokale wyróżni ekspozycja na trzy strony świata, a część z nich będzie posiadała także dwie łazienki. Do mieszkań na parterze będą przynależeć ogródki nawet do 220 m², a do mieszkań na piętrze – balkony i tarasy. O bezpieczeństwo mieszkańców zadba system kontroli dostępu i podglądu z kamer.

Kolejny artykuł

NOTUS docenił pracę zespołu OBIDO Eksperci Finansowi
Za nami wydarzenie roku w sieci partnerskiej Notus Finanse – Gala Notusy. W imprezie udział wzięli partnerzy oraz osoby bezpośrednio współpracujące z siecią. Główną atrakcją spotkania było nagrodzenie najlepszych partnerów, gdzie wśród nagrodzonych znaleźli się OBIDO Eksperci Finansowi! Ekipa OBIDO otrzymała dyplom w kategorii „Odkrycie Roku”.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu