Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione zapytanie do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

NOTUS docenił pracę zespołu OBIDO Eksperci Finansowi

NOTUS docenił pracę zespołu OBIDO Eksperci Finansowi

Za nami wydarzenie roku w sieci partnerskiej Notus Finanse – Gala Notusy. W imprezie udział wzięli partnerzy oraz osoby bezpośrednio współpracujące z siecią. Główną atrakcją spotkania było nagrodzenie najlepszych partnerów, gdzie wśród nagrodzonych znaleźli się OBIDO Eksperci Finansowi! Ekipa OBIDO otrzymała dyplom w kategorii „Odkrycie Roku”.


Gala Notusy to coroczne wydarzenie, w którym nagradzane są najlepsze Placówki Partnerskie NOTUS Finanse. W tegorocznej edycji, statuetki oraz dyplomy zostały przyznane w takich kategoriach jak: kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe, kredyty firmowe oraz ubezpieczenia.

Gala Notusy - Obido Eksperci Finansowi zdobywcą nagrody Odkrycie Roku

Przed eventem odbył się dwuetapowy panel biznesowy. Pierwsza część, na temat uwarunkowań makroekonomicznych na rynku nieruchomości, została poprowadzona przez analityków Powszechnego Towarzystwa Emerytalnego Nationale-Nederlanden. Natomiast druga część dotyczyła negocjacji w biznesie pomiędzy Polską i resztą świata, a panel poprowadziła dziennikarka ekonomiczna Radia ZET – Agnieszka Zaręba. Wydarzenie uświetnił występ Katarzyny Pakosińskiej oraz zespołu InLove.

Źródło: NOTUS Finanse

Kolejny artykuł

Ruczaj — sypialnia Krakowa czy inwestycyjny strzał w dziesiątkę?
Ruczaj to obszar, który wchodzi w skład VIII dzielnicy Krakowa – Dębniki. Jest on jednym z najpopularniejszych i najdynamiczniej rozwijających się miejsc. Nie oznacza to jednak tego, że Ruczaj jest uwielbiany przez wszystkich – a nawet wręcz przeciwnie – ma on wielu przeciwników. Zarzuca się mu przede wszystkim gęstą zabudowę, chociaż zwolennicy doceniają bliskość terenów zielonych i dobrą infrastrukturę. A jak jest naprawdę?
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu