Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

NOTUS docenił pracę zespołu OBIDO Eksperci Finansowi

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Za nami wydarzenie roku w sieci partnerskiej Notus Finanse – Gala Notusy. W imprezie udział wzięli partnerzy oraz osoby bezpośrednio współpracujące z siecią. Główną atrakcją spotkania było nagrodzenie najlepszych partnerów, gdzie wśród nagrodzonych znaleźli się OBIDO Eksperci Finansowi! Ekipa OBIDO otrzymała dyplom w kategorii „Odkrycie Roku”.

NOTUS docenił pracę zespołu OBIDO Eksperci Finansowi

Gala Notusy to coroczne wydarzenie, w którym nagradzane są najlepsze Placówki Partnerskie NOTUS Finanse. W tegorocznej edycji, statuetki oraz dyplomy zostały przyznane w takich kategoriach jak: kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe, kredyty firmowe oraz ubezpieczenia.

Gala Notusy - Obido Eksperci Finansowi zdobywcą nagrody Odkrycie Roku

Przed eventem odbył się dwuetapowy panel biznesowy. Pierwsza część, na temat uwarunkowań makroekonomicznych na rynku nieruchomości, została poprowadzona przez analityków Powszechnego Towarzystwa Emerytalnego Nationale-Nederlanden. Natomiast druga część dotyczyła negocjacji w biznesie pomiędzy Polską i resztą świata, a panel poprowadziła dziennikarka ekonomiczna Radia ZET – Agnieszka Zaręba. Wydarzenie uświetnił występ Katarzyny Pakosińskiej oraz zespołu InLove.

Źródło: NOTUS Finanse

Kolejny artykuł

Najpiękniejsze parki w Krakowie – w okolicach którego parku warto zamieszkać?
Kraków obfituje nie tylko w turystyczne atrakcje i historyczne punkty, ale również w parki. Obecnie w Krakowie jest ich już ponad 50. Jakie są najładniejsze parki Krakowa i w okolicach którego warto zamieszkać?
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu