Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytanie do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

#nabudowach

Akcja #nabudowach ma na celu ukazanie tego, co aktualnie dzieje się na budowach u poszczególnych deweloperów. Z racji tego, że obecnie klienci odczuwają sporo obaw związanych z tym, czy prace na budowach odbywają się terminowo, bez żadnych przestojów – zebranie wszystkich informacji w jednym miejscu, częste aktualizacje oraz promocja przez obido i PZFD pomogą rozwiać te wątpliwości i uspokoją nabywców nowych mieszkań.

Konimpex-Invest Sp. z o.o., Smoluchowskiego 3, etap 1
Prace budowlane w inwestycji Smoluchowskiego 3 (etap 1) dewelopera Konimpex-Invest Sp. z o.o. w Poznaniu przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania w IV kw. 2020 r.
Konimpex-Invest Sp. z o.o., Smoluchowskiego 3, etap 2
Prace budowlane w inwestycji Smoluchowskiego 3 (etap 2) dewelopera Konimpex-Invest Sp. z o.o. w Poznaniu przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania w grudniu 2021 r.
Konimpex-Invest Sp. z o.o., Święty Wojciech 27
Prace budowlane w inwestycji Święty Wojciech dewelopera Konimpex-Invest Sp. z o.o. w Poznaniu przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania w III/IV kw. 2021 r.
DOM-EKO Sp. z o.o., Tumsky Residence
Prace budowlane w inwestycji Tumsky Residence dewelopera DOM-EKO Sp. z o.o. w Poznaniu przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania w III kw. 2021 r.
Proxin Investment Sp. z o.o., Nowe Ogrody, etap 5
Prace budowlane w inwestycji Nowe Ogrody (etap 5) dewelopera Proxin Investment Sp. z o.o. w Poznaniu przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania w I kw. 2021 r.
Pekabex Development, Osiedle Ja_Sielska, etap 2
Prace budowlane na Osiedlu Ja_Sielska etap 2 dewelopera Pekabex Development w Poznaniu przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania we wrześniu 2020 r.
Constructa Plus sp. z o.o. sp.k., Matejki 51, etap 4/5
Prace budowlane w inwestycji Matejki 51 (etap 4/5) dewelopera Constructa Plus sp. z o.o. sp.k. w Poznaniu przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania w III kw. 2021 r.
Novaform Polska, Nove Olendry, etap 1
Prace budowlane w inwestycji Nove Olendry (etap 1) dewelopera Novaform Polska w Poznaniu przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania w I kwartale 2021 r.
KM Building, Osiedle Rodzinny Zakątek, etap 4
Prace budowlane w inwestycji Osiedle Rodzinny Zakątek (etap 4) dewelopera KM Building w Błażejowie pod Poznaniem przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania do końca maja 2020 r.
EBF Development, Reduta Nowe Podolany
Prace budowlane w inwestycji Reduta Nowe Podolany (budynek nr 8 i budynek nr 9) dewelopera EBF Development w Poznaniu przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania w sierpniu 2020 r. (budynek nr 8) oraz w III kw. 2021 r. (budynek nr 9).