Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

RONSON Development dzieli się doświadczeniem


W najbliższy czwartek, 29 kwietnia br. o godzinie 11:00 odbędzie się pierwsze spotkanie eksperckie LIVE w ramach autorskiego cyklu RONSON Development i obido – „Postaw na nieruchomości”. „Naszym celem jest dostarczenie wiedzy w pigułce wszystkim tym, którzy zaczynają swoją przygodę z nieruchomościami”.

RONSON Development dzieli się doświadczeniem

„Postaw na nieruchomości” to pierwsza tego rodzaju formuła na rynku, zainicjowana przez firmę deweloperską. W kolejnych odcinkach cyklu będą występować praktycy z obszarów finansów, sprzedaży oraz doradztwa, którzy znają i rozumieją rynek. Do udziału zostali zaproszeni m.in. przedstawiciele RONSON Development, serwisu obido oraz eksperci firmy doradczej JLL. Nie zabraknie także praktyków z rynku finansowego.

Waga spotkań eksperckich jest nieoceniona, szczególnie gdy towarzyszy jej możliwość bezpośredniej interakcji. Nasze spotkania, organizowane w formule online i transmitowane na żywo poprzez nasz kanał na Facebooku – „Twoje własne M2”, zostały zaprojektowane tak, aby oglądający mogli w każdej chwili zadać pytanie dotyczące interesującego ich tematu – mówi Karolina Bronszewska, Marketing Manager RONSON Development. – Nasze dotychczasowe doświadczenia z realizacją relacji LIVE poprzez kanały w mediach społecznościowych pokazują, że ludziom potrzeba specjalistycznej, pogłębionej wiedzy. Kupowanie mieszkania jest decyzją na lata. Trzeba się do tego odpowiednio przygotować. Naszym zadaniem jest więc wsparcie takich osób.

Rozpędzony rynek nieruchomości stał się w dobie pandemii koronawirusa jeszcze bardziej atrakcyjnym sposobem na lokatę kapitału. Efektem tego jest bardzo silny popyt na mieszkania na rynku pierwotnym w największych miastach w Polsce.

To dla nas przestrzeń do działań edukacyjnych. Doskonale znamy branżę, a nasze 20-letnie doświadczenie pozwala nam na spojrzenie na rynek z wielu perspektyw. Nasi eksperci podzielą się swoją wiedzą. W prosty sposób powiedzą o prawidłach rynku nieruchomości i najmocniejszych trendach na rynku – mówi Boaz Haim, Prezes RONSON Development. I dodaje – Będziemy rozmawiać między innymi o otoczeniu rynkowym, cenach mieszkań oraz możliwościach finansowania zakupu. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie w naszym cyklu praktyczne porady dla siebie.

Inauguracyjny odcinek cyklu „Postaw na nieruchomości” zostanie wyemitowany 29 kwietnia o godzinie 11:00. Będzie transmitowany na żywo poprzez konto RONSON Development na Facebooku – Twoje własne M2.

Link do transmisji: https://fb.me/e/3E17vC6TP

Kolejny artykuł

Zbudujmy największy dom dla owadów na świecie – włącz się w akcję PZFD
W ferworze poszukiwań idealnego mieszkania łatwo zapomnieć o innych stworzeniach, którym własnym kosztem odbieramy środowisko do życia. Owady żyją wokół nas, wzbogacają świat, lecz ich liczebność drastycznie spada. Ostatnie 30 lat wykazuje zmniejszenie się populacji owadów latających nawet do 75% na niektórych obszarach Europy Zachodniej. Konieczne jest podjęcie inicjatywy. Polski Związek Firm Deweloperskich pod patronatem własnej inicjatywy Eco Avengers, postanowił podnieść rzuconą rękawicę i poszerzyć świadomość społeczną poprzez budowę największego na świecie domku dla owadów.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu