Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

EBF Development, Reduta Nowe Podolany


Prace budowlane w inwestycji Reduta Nowe Podolany (budynek nr 8 i budynek nr 9) dewelopera EBF Development w Poznaniu przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania w sierpniu 2020 r. (budynek nr 8) oraz w III kw. 2021 r. (budynek nr 9).

EBF Development, Reduta Nowe Podolany

Szczegółowe informacje o sytuacji na budowie inwestycji Reduta Nowe Podolany (budynek nr 8 i budynek nr 9) dewelopera EBF Development:

Adres inwestycji:ul. Jasielska, Podolany, Poznań

Planowana data oddania do użytkowania:Budynek nr 8 – sierpień 2020 r.Budynek nr 9 – III kw. 2021 r.

Czy prace odbywają się zgodnie z harmonogramem?Prace przebiegają zgodnie z harmonogramem.

Jakie prace wykonano w ostatnim tygodniu?

Budynek nr 8Aktualnie kończy się budowa 8 budynku. W sześciokondygnacyjnym budynku wykonano już ocieplenie i pomalowano elewację. Montowane są balustrady balkonowe, a w przygotowaniu znajdują się tarasy. Wewnątrz klatek schodowych zainstalowano windy, trwają ostatnie prace tynkarskie i malarskie. – Mieszkania również w większości zostały ukończone. Fachowcy zajmują się malowaniem i ostatnimi poprawkami – mówi Agata Nowaczyk, specjalista z poznańskiego biura sprzedaży EBF Development. Jeszcze w kwietniu rozpocznie się aranżacja zieleni, która harmonijnie wpisze się w klimat otoczenia i będzie współgrała z dotychczasowo powstałymi budynkami.

Budynek nr 9Deweloper rozpoczął również prace nad kolejnym, 9 budynkiem, który pnie się w górę. Obecnie osiągnął poziom trzeciego piętra.

Zdjęcia dokumentujące prace (wykonane 28.05.2020 r.):

Budynek nr 8

Zdjęcia dokumentujące prace (wykonane 30.03.2020 r.):

Budynek nr 8

Budynek nr 9

Kolejny artykuł

KM Building, Osiedle Rodzinny Zakątek, etap 4
Prace budowlane w inwestycji Osiedle Rodzinny Zakątek (etap 4) dewelopera KM Building w Błażejowie pod Poznaniem przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania do końca maja 2020 r.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu