Nowe mieszkania i domy w Trójmieście i okolicach

Nowe mieszkania z rynku pierwotnego w Trójmieście cieszą się dużym zainteresowaniem. Deweloperzy budują osiedla w dobrze rozwiniętych i skomunikowanych dzielnicach, blisko plaży i morza, co przyczynia się do niesamowitych widoków z ostatnich pięter inwestycji. Mieszkanie z rynku pierwotnego ma wiele zalet, a jedną z nich są duże możliwości aranżacyjne – często deweloperzy oferują także mieszkania wykończone pod klucz. Do wyboru są lokale o zróżnicowanych metrażach i układach.

Poznaj inwestycje w Trójmieście

Osiedle Locus
  • Park Żelewskiego (1 minuta spacerem)
Przejdź

Odkrywaj w Trójmieście

Przy wyborze nowego mieszkania bardzo ważna jest lokalizacja. Aby ułatwić podjęcie ostatecznej decyzji, tworzymy rankingi z najbardziej popularnymi dzielnicami, które idealnie sprawdzą się na zakup mieszkania w zależności od tego, dla kogo będzie ono przeznaczone – czy będzie to singiel, para, rodzina z dziećmi czy inwestor. Pomocne mogą okazać się także rankingi inwestycji mieszkaniowych, a także cykl „5 pytań do dewelopera”, który zawiera najważniejsze informacje o rynku nieruchomości.

zobacz listę artykułów

Promocje deweloperów w Trójmieście

DEVELIA: Baltea Apartments

WYBRANE MIESZKANIA W NOWEJ, NIŻSZEJ CENIE!

Skorzystaj z promocji jak najszybciej, nowa oferta pozytywnie Cię zaskoczy!

Do końca promocji pozostały 3 dni
DEVELIA: Świętokrzyska Park

WYBRANE MIESZKANIA W NOWEJ, NIŻSZEJ CENIE!

Skorzystaj z promocji jak najszybciej, nowa oferta pozytywnie Cię zaskoczy!

Do końca promocji pozostały 4 dni

Dowiedz się więcej o rynku pierwotnym w Trójmieście

Nowe mieszkania od dewelopera wiążą się z licznymi udogodnieniami. Tereny wspólne są bogato zagospodarowane, a często zdarza się tak, że osiedle jest samowystarczalne i oferuje mieszkańcom wszystko to, co potrzebne do wygodnego życia: sklepy, piekarnie, kawiarnie, restauracje, punkty medyczne i kosmetyczne, siłownie, kluby fitness, place zabaw, boiska, przedszkola. Dodatkowo, deweloperzy oferują gotowe pakiety wykończeniowe, dzięki czemu można wykończyć mieszkanie pod klucz w jednym z najbardziej popularnych stylów aranżacyjnych – do wyboru jest m.in. styl skandynawski, nowoczesny, vintage, boho czy glamour. Takie rozwiązania zaoszczędza czas… i nerwy.