Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytanie do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Porady i aranżacje

Urządzasz mieszkanie i szukasz inspiracji aranżacyjnych? Dobrze trafiłeś! Znajdziesz tutaj gotowe pomysły na wystrój mieszkania w wielu różnych i ciekawych stylach – styl skandynawski, minimalistyczny, vintage czy glamoru nie mają przed nami żadnych tajemnic. Zdradzimy również praktyczne pomysły m.in. na urządzenie małej kuchni, łazienki, salonu i sypialni. 

Zalanie mieszkania – jakie odszkodowanie Ci przysługuje?
Niekontrolowany przepływ wody potrafi wyrządzić duże straty w mieszkaniu, one natomiast wiążą się ze znacznymi kosztami. Zalanie mieszkania – co zrobić, gdy wystąpi?
Meblościanki – praktyczny pomysł na urządzenie mieszkania
Meblościanki to wciąż dla znacznej grupy osób znamię PRL-u. Obecnie możemy znaleźć je w nowoczesnych wariacjach, dzięki czemu idealnie wpasowują się w liczne style aranżacyjne. Poznaj praktyczne pomysły na wyeksponowanie meblościanki w Twoim mieszkaniu.
Kuchnia nowoczesna. Pomysły na aranżacje
Kuchnia nowoczesna to oryginalne wnętrze, które kojarzy się z funkcjonalnością i luksusem. Nie ma tu miejsca na zbędne dodatki i niefortunne połączenia, to przestrzeń pełna estetyki i praktyczności zamknięta w klasycznych, ponadczasowych barwach.
Oświetlenie ogrodowe – jakie lampy ogrodowe wybrać?
Sezon letni to czas, w którym chętnie przebywamy w ogrodzie nie tylko dniem, ale i wieczorami. Aby przestrzeń ta była jak najbardziej funkcjonalna i bezpieczna, powinniśmy zadbać o odpowiednie oświetlenie ogrodowe. Jakie lampy ogrodowe wybrać? Podpowiadamy.
Moskitiera na drzwi balkonowe. Jaką wybrać?
Moskitiera na drzwi balkonowe to niezawodny sposób na celebracje letnich dni i wieczorów przy otwartym oknie, lecz bez towarzystwa uporczywych insektów. Jaką moskitierę balkonową warto wybrać do swojego domu?
Łóżko z palet – tanio i ekologicznie
Meble z palet to popularne rozwiązanie zarówno w punktach gastronomicznych, ogrodach, jak i domach – są ekologiczne, tanie i funkcjonalne. Dużym zainteresowaniem wyróżnia się łóżko z palet. To niedrogi i efektowny sposób na aranżacje sypialni. Czy warto je wprowadzić do swojego mieszkania?
Upcykling – na czym polega?
Upcykling określany jest jako wyższa forma recyklingu. Upcykling ogranicza ilość śmieci i pozwala nadać odpadom lepsze, drugie życie. Dodatkowo w jego wyniku powstają produkty funkcjonalne i modne.
Drzwi ukryte – estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie
Ukryte drzwi, drzwi z ukrytą ościeżnicą czy drzwi zlicowane ze ścianą to frazy, które coraz częściej pojawiają się wśród architektów wnętrz. Czym zawdzięczają sobie rosnącą sławę?
Klimatyzacja do mieszkania – co trzeba wiedzieć?
Choć lato to pora roku, w której kocha się znaczna część społeczeństwa, to nagrzewające się wnętrza budzą zgoła inne uczucia i emocje. Remedium na upały to klimatyzacja do mieszkania. Co warto o niej wiedzieć?
Styl marokański w mieszkaniu
Styl marokański w mieszkaniu inspirowany jest krajobrazem orientu. Faworyzowane są w nim intensywne, nasycone barwy, bogate wzornictwo oraz naturalne, rzemieślnicze meble i materiały. Jeśli chcesz, aby Twoje wnętrze było pełne orientalnego ciepła – poznaj styl marokański.