Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytanie do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Odkrywaj miasto

Lokalizacja jest jednym z najważniejszych czynników przy wyborze nowego mieszkania. Najchętniej wybierane są te inwestycje, które znajdują się w dobrze rozwiniętej okolicy – blisko przystanków komunikacji miejskiej, sklepów, lokali usługowych oraz placówek kulturalnych, rozrywkowych i edukacyjnych. „Odkrywaj miasto” pełni funkcję przewodnika po dzielnicach i pomoże Ci w wyborze odpowiedniego mieszkania. 

Ujazdów – mieszkania. Dlaczego warto zamieszkać w tej lokalizacji?
Ujazdów to obszar w warszawskiej dzielnicy Śródmieście. Jego granice wyznacza: plac Na Rozdrożu, aleja Armii Ludowej, wybrzeże Wisły, ulice Czerniakowska, Nowosielecka, Podchorążych, Gagarina, Spacerowa, Klonowa, aleja Szucha, Aleje Ujazdowskie oraz ulice Piękna i Myśliwiecka.
Stare Miasto – mieszkania. Dlaczego warto zamieszkać w tej lokalizacji?
Stare Miasto to obszar warszawskiej dzielnicy Śródmieście, którego granice wyznaczone są przez historyczne mury miejskie. Stare Miasto ograniczone jest ulicami: Boleść, Mostowa, Długa, Miodowa, trasa WZ oraz brzeg Wisły.
Solec – mieszkania. Dlaczego warto zamieszkać w tej lokalizacji?
Solec to obszar w warszawskiej dzielnicy Śródmieście. Solec mieści się nad Wisłą i graniczy z obszarami Powiśle, Śródmieście Południowe i Ujazdów.
Nowe Miasto – mieszkania. Dlaczego warto zamieszkać w tej lokalizacji?
Nowe Miasto to obszar w warszawskiej dzielnicy Śródmieście, jedno z najstarszych osiedli w stolicy. Nowe Miasto sąsiaduje ze Starym Żoliborzem, Muranowem, Starym Miastem i Wisłą.
Muranów – mieszkania. Dlaczego warto zamieszkać w tej lokalizacji?
Muranów to obszar w warszawskiej dzielnicy Śródmieście. Graniczy z obszarami: Nowe Miasto, Stare Miasto, Śródmieście Północne, Nowolipki i Powązki.
Stara Ochota – mieszkania. Dlaczego warto zamieszkać w tej lokalizacji?
Stara Ochota to obszar w warszawskiej dzielnicy Ochota. Jej granice wyznaczają ulice Raszyńska, Żwirki i Wigury, Banacha, Bitwy Warszawskiej 1920 r. oraz tory kolejowe prowadzące z Dworca Zachodniego do Dworca Centralnego.