Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Krakowie – III kw. 2021

Ula Olczak
Ula Olczak

Ranking inwestycji mieszkaniowych ukazuje najlepsze inwestycje w danym kwartale. Wybór nie jest przypadkowy – przedstawione inwestycje proponują świetne mieszkania, atrakcyjne części wspólne oraz dogodną lokalizację, co czyni je doskonałym wyborem wśród użytkowników obido.

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Krakowie – III kw. 2021

Nowe mieszkania w Krakowie. Najlepsze inwestycje w III kw. 2021

Zakup mieszkania to decyzja na lata, a czasem nawet na całe życie. Warto zatem przeanalizować swoje potrzeby i uwzględnić w poszukiwaniach najistotniejsze dla nas parametry. Dla każdego idealne mieszkanie może oznaczać coś innego, jednak często można odnaleźć wspólne kryteria poszukiwań dla znacznej grupy klientów.

Na wartość mieszkania i popularność inwestycji duży wpływ ma okolica w jakiej zlokalizowane jest osiedle. Preferowane są dzielnice o dobrze rozwiniętej infrastrukturze, czyli ze świetnym dostępem do punktów handlowo-usługowych oraz z doskonale zorganizowaną komunikację miejską. Nie bez znaczenia jest też funkcjonalność i metraż mieszkań oraz atrakcyjne części wspólne osiedla.

I MIEJSCE

Hemma Orawska, Skanska

Inwestycja Hemma Orawska (Kraków, Stare Podgórze) to nowoczesny, 5-piętrowy budynek, w którym zaplanowano 138 mieszkań o ponadstandardowej wysokości od ok. 2,70 m do 2,90 m. W ofercie znajdują się lokale o metrażach od 29 do 107 mkw. wzbogacone o prywatne ogródki lub zabudowane loggie. Na osiedlu nie zabraknie reprezentacyjnej recepcji, dwóch doskonale wyposażonych sal spotkań, komórek lokatorskich czy miejsc postojowych przystosowanych do pojazdów elektrycznych.

Deweloper Skanska zadbał o system inteligentnego domu – Smart Home by Skanska – oraz ścienne nawiewniki antysmogowe. Inwestycja uwzględnia też inne energooszczędne i ekologiczne rozwiązania, np. czujniki ruchu, oświetlenie LED, zielone patio czy budki dla ptaków i owadów.

Hemma Orawska zlokalizowana jest przy ulicy Orawskiej. Takie usytuowanie gwarantuje bliskość centrum, liczne atrakcje w spacerowych odległościach oraz przystanki komunikacji miejskiej. Znajdują się tu również piękne tereny rekreacyjne, m.in. Park Bednarskiego, teren spacerowy wzdłuż Wilgi, Bulwary Podolskiego i Planty im. Floriana Nowackiego.

Ranking inwestycji w oparciu o informacje przekazywane przez użytkowników

Zobacz mieszkania w Hemma Orawska.

II MIEJSCE

Centralna Park, DEVELIA

Centralna Park (Kraków, Czyżyny) to ponadczasowy projekt, który obejmuje funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanych metrażach. W ofercie są zarówno kawalerki, jak i lokale liczące od 2 do 4 pokoi. Wszystkie mieszkania będą posiadały balkon lub ogródek. W inwestycji zaprojektowany został także przestronny garaż podziemny oraz naziemne miejsca postojowe.

Deweloper Develia oferuje możliwość wprowadzenia zmian lokatorskim, dzięki czemu mieszkanie będzie w pełni dostosowane do oczekiwań przyszłego lokatora.

Centralna Park usytuowana jest przy ulicy Centralnej, gdzie znajdują się rozległe i atrakcyjne tereny zielone. W pobliżu nie brakuje też przystanków komunikacji miejskiej oraz punktów handlowo-usługowych.

Ranking inwestycji dopasowany do potrzeb użytkownika; najlepsze oferty mieszkaniowe wybranych inwestycji w Krakowie

Zobacz mieszkania w Centralna Park.

III MIEJSCE

Fredry 6, Spravia

Inwestycja Fredry 6 (Kraków, Łagiewniki) to wieloetapowe osiedle, które obejmuje niewielkie budynki o stonowanej kolorystyce i eleganckiej elewacji. W ofercie znajdują się zróżnicowane mieszkania, które cechują się funkcjonalnością i komfortem. Inwestycja wyróżnia się szczególną dbałością również o części wspólne. Zaprojektowano tu m.in. woonerf, czyli ciąg pieszo-jezdny, ścieżkę Fredry, plac zabaw, małą architekturę, strefę piknikową ze stołami i zieleń obejmującą liczne drzewa, krzewy i byliny.

Deweloper Spravia zadbał także o bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców wyposażając osiedle w monitoring i ochronę.

Fredry 6 zapewnia świetne połączenie z centrum miasta zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Przy osiedlu znajduje się przystanek autobusowy, a niewiele dalej również tramwajowy. Niedaleko inwestycji są też duże centra handlowe: Park Handlowy Zakopianka i Bonarka City Center. Znajdują się tu też tereny zielone, które mogą być inspiracją do rekreacji na świeżym powietrzu.

Ranking inwestycji w Krakowie; inwestycje wybrane przez użytkownika

Zobacz mieszkania w Fredry 6.

Nowe mieszkania w Krakowie – zwycięskie inwestycje

Najlepsze inwestycje – Hemma Orawska, Centralna Park i Fredry 6 – wyróżniają się świetną lokalizacją, która zapewnia doskonały balans między miejskim życiem, a ciszą pobliskich terenów zielonych. W najbliższym otoczeniu mieszkańcy znajdą niezbędne punkty handlowo-usługowe i przystanki komunikacji miejskiej. Inwestycje oferują zróżnicowane i w pełni funkcjonalne mieszkania, a tereny wspólne są zaprojektowane z myślą o pełnym komforcie przyszłych lokatorów.

Kolejny artykuł

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Warszawie – III kw. 2021
Warszawa to największe miasto w kraju, które podzielone jest na 18 dzielnic. Każda dzielnica skrywa zalety i wady – często decyzyjne podczas wyboru wymarzonego mieszkania. Jednak nie tylko lokalizacja to istotny aspekt dla użytkowników obido. Zobacz ranking inwestycji mieszkaniowych w Warszawie z najpopularniejszymi inwestycjami w III kwartale 2021 roku.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu