Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Trójmieście – IV kw. 2021

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Szukasz nowego mieszkania, ale wciąż nie masz pewności, którą inwestycję wybrać? W tym rankingu prezentujemy 3 osiedla, które zebrały najwięcej pozytywnych głosów w IV kwartale 2021 r.

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Trójmieście –  IV kw. 2021

Nowe mieszkania w Trójmieście. Najlepsze inwestycje w IV kw. 2021

Najlepsze inwestycje wybierane są na podstawie głosów użytkowników obido, którzy oceniają nieruchomość i jej najbliższe otoczenie. Istotna jest komfortowa lokalizacja, która zapewnia dostęp m.in. do przystanków komunikacji miejskiej, sklepów, parków czy szkół. Największą popularnością cieszą się mieszkania, które mają atrakcyjną cenę i przemyślane układy pomieszczeń.

Na które inwestycje warto zwrócić uwagę?

I MIEJSCE

Marinus, DEVELIA

Osiedle Marinus (Gdańsk, Wrzeszcz) będą tworzyć 3- i 4-kondygnacyjne budynki, które zaoferują łącznie 81 mieszkań o powierzchni od 38 do 115 m². Do lokali przypisano duże tarasy oraz przeszklone balkony. Obiekty uzupełnią duże przeszklenia.

Deweloper DEVELIA przewidział także garaż podziemny z miejscami postojowymi

Inwestycja Marinus, deweloper DEVELIA
Marinus, DEVELIA

Zobacz mieszkania w inwestycji Marinus.

II MIEJSCE

Osiedle Duet, Loker

Osiedle Duet (Rumia) składa się z dwóch budynków, w których rozplanowano mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe, a także dwupoziomowy apartament z tarasem na dachu. Sprawną komunikację pomiędzy wszystkimi kondygnacjami zapewni winda.

Deweloper Loker wziął pod uwagę indywidualne garaże, dwa parkingi z miejscami postojowymi oraz dwa lokale usługowe. Na terenie osiedla znajdzie się także zieleń i mała architektura.

Inwestycja Osiedle Duet, deweloper Loker
Osiedle Duet, Loker

Zobacz mieszkania w Osiedlu Duet.

III MIEJSCE

Flora by Hanza, Hanza

Flora by Hanza (Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice) to wyjątkowe osiedle przyjazne środowisku i wypełnione zielenią. W ofercie są mieszkania z przestronnymi balkonami i ogródkami, które zostały zaprojektowane powyżej ciągów pieszych, by zapewnić większą prywatność.

Deweloper Hanza zadbał w projekcie osiedla o zielony plac zabaw z elementami edukacyjnymi, ogród sąsiedzki, strefę spotkań oraz łąki kwietne, a także karmniki dla ptaków, hotel dla owadów i domek dla jeża. Znajdzie się tutaj również monitorowana hala garażowa z rowerownią,

Inwestycja Flora by Hanza, deweloper Hanza
Flora by Hanza, Hanza

Zobacz mieszkania w Flora by Hanza.

Nowe mieszkania w Trójmieście – zwycięskie inwestycje

Zwycięskie inwestycje – Marinus, Osiedle Duet, Flora by Hanza – posiadają funkcjonalne mieszkania oraz niezbędne udogodnienia i atrakcyjne części wspólne na osiedlu. Obiekty wyposażone są w komfortowe powierzchnie dodatkowe i duże przeszklenia, które pomogą w odpowiednim nasłonecznieniu mieszkania.

Kolejny artykuł

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Poznaniu – IV kw. 2021
Ranking inwestycji mieszkaniowych przedstawia najlepsze inwestycje w danym kwartale. Na wynik mają wpływ różne kryteria, takie jak np. cena za m² mieszkania oraz lokalizacja osiedla. Zobacz 3 poznańskie inwestycje, które w IV kwartale 2021 r. były najlepiej oceniane.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu