Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Wyniki sprzedażowe RONSON Development za 2022 rok


RONSON Development zakontraktował sprzedaż 442 lokali, w porównaniu do 877 lokali w 2021 i przekazał 746 lokali (w porównaniu do 1007 lokali w 2021 roku).

Wyniki sprzedażowe RONSON Development za 2022 rok

– Osiągnięte wyniki sprzedażowe są odzwierciedleniem ogólnorynkowego trendu spadkowego, ale jednocześnie silnym bodźcem do wzrostu i mierzenia się z wymagającą sytuacją ekonomiczną. Nasza oferta obroniła się dzięki swojej różnorodności. W 2022 roku wprowadziliśmy sporo nowych projektów – 11 luksusowych willi w Novej Królikarni, Grunwald Między Drzewami w Poznaniu, który wygenerował świetny wynik na etapie przedsprzedaży, Osiedle Vola w Warszawie, które dzięki standardowi premium generuje stabilną sprzedaż. Oprócz tego inwestycje Nowa Północ w Szczecinie, gdzie w 6 etapach zbudujemy 550 mieszkań oraz EKO Falenty pod Warszawą, gdzie budujemy domy jednorodzinne. Oczywiście największą sprzedaż wygenerowały nasze wieloetapowe, warszawskie projekty Ursus Centralny i Miasto Moje, które niezmiennie dostarczają nam dowodów na to, że nasi klienci oczekują samowystarczalnych przestrzeni, z pełną infrastrukturą, rozwiązaniami ekologicznymi i innowacyjnymi oraz dobrą lokalizacją względem centrum miasta – mówi Boaz Haim, Prezes RONSON Development.

Prezes RONSONA dodaje, że 4. kwartał 2022 roku był najlepszym pod względem sprzedażowym – 144 sprzedane lokale.

Jak dodaje, Spółka ze spokojem będącym cechą najsilniejszych graczy rynkowych patrzy na 2023 rok. – Przygotowaliśmy bardzo ciekawe, zróżnicowane portfolio, dla szerokiego grona odbiorców. Będziemy rozpoczynać kolejne etapy dotychczas realizowanych projektów z segmentu popularnego, takich jak Ursus Centralny, Miasto Moje, Nowe Warzymice, czy Viva Jagodno, ale też zaczynać zupełnie nowe, jak Zielono Mi na warszawskim Mokotowie.Jak zaznacza – Wysyłamy do naszych klientów jasny sygnał – dobrze przygotowaliśmy się, by wesprzeć Was w zakupie mieszkania. W pierwszej połowie roku nasza oferta będzie bardzo szeroka, a my zapewnimy wszelkie udogodnienia w zakresie finansowania inwestycji, m.in. harmonogram spłat 20/80.

W 2022 najwięcej mieszkań sprzedano w projektach: Ursus Centralny (117), Miasto Moje (106), Viva Jagodno (80).

W 2022 najwięcej mieszkań przekazano w projektach: Ursus Centralny (292), Miasto Moje (208), Nowe Warzymice (125).

Kolejny artykuł

Osiedle Modena by Cordia z prestiżową nagrodą CIJ Awards Poland 2022
Firma Cordia, deweloper realizujący projekty mieszkaniowe w Polsce od 2014 r., otrzymała prestiżową nagrodę CIJ Awards Poland 2022 za powstające w Poznaniu nowoczesne osiedle Modena. Projekt Cordii został nagrodzony w kategorii Best Residential Upcoming Development.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu