Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Poznaniu – IV kwartał 2022

Ula Olczak
Ula Olczak

Ranking inwestycji mieszkaniowych to doskonała podpowiedź dla osób, które są na etapie poszukiwań idealnego mieszkania. Jeśli chcesz poznać najlepsze poznańskie inwestycje w IV kwartale 2022 roku, sprawdź nasz ranking.

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Poznaniu – IV kwartał 2022

Nowe mieszkania w Poznaniu. Najlepsze inwestycje w IV kwartale 2022

Świetna lokalizacja, funkcjonalne układy mieszkań, a może dobrze zagospodarowane przestrzenie wspólne osiedla? Czym wyróżniły się najlepsze inwestycje w ostatnim kwartale 2022 r.? Poniżej przedstawiamy inwestycje, które zyskały największe uznanie wśród klientów obido.

I MIEJSCE

Zacisze Marcelin, ATAL

Zacisze Marcelin (Poznań, Gunwald) to rodzinne osiedle powstające z dala od zgiełku miasta, na terenie poznańskiej Ławicy. Okolica ta zapewnia swobodny dostęp do niezbędnej infrastruktury, punktów edukacji oraz terenów rekreacyjnych, takich jak Lasek Marceliński. W sąsiedztwie funkcjonuje również przystanek autobusowy.

Mieszkania w inwestycji Zacisze Marcelin posiadają od 1 do 4 pokoi oraz powierzchnie od 27 do nawet 93 mkw. Do lokali przynależą balkony i ogródki.

Deweloper ATAL zadbał o komfortowe przestrzenie dla osób poruszających się zarówno samochodami, jak i rowerami – dostępny będzie parking naziemny i podziemny, miejsca postojowe do ładowania samochodów elektrycznych, stojaki rowerowe i stacje napraw rowerów. W ogólnodostępnej przestrzeni znajdzie się park, alejki, łąki kwietne oraz place zabaw dla dzieci.

Inwestycja Zacisze Marcelin – ATAL

Zobacz mieszkania w inwestycji Zacisze Marcelin.

II MIEJSCE

Nova Łacina 6, Grupa Inwest

Nova Łacina 6 (Poznań, Łacina) to nowoczesna inwestycja usytuowana przy ulicy Niemena. Okolica umożliwia aktywne życie w rytmie miasta – w pobliżu są zarówno liczne punkty rozrywkowe, jak i pełna infrastruktura handlowo-usługowa, w tym Centrum Handlowe Posnania i Galeria Malta. Dużym atutem lokalizacji jest też bliskość Jeziora Maltańskiego. Przy inwestycji dostępny jest przystanek tramwajowy.

Mieszkania w inwestycji Nova Łacina 6 posiadają układy 1-, 2- i 3-pokojowe i metraże od 25 do 75 mkw. Do lokali przynależą balkony, ogródki i tarasy.

Deweloper Grupa Inwest przewidział na terenie osiedla dwupoziomową, podziemną halę garażową.

Inwestycja Nova Łacina 6 – Grupa Inwest

Zobacz mieszkania w inwestycji Nova Łacina 6.

III MIEJSCE

Malta Wołkowyska, UWI Inwestycje

Malta Wołkowyska (Poznań, Nowe Miasto) to wyjątkowe osiedle mieszczące się w pobliżu Jeziora Maltańskiego. Miejsce to jest dobre dla każdego, kto pragnie mieć doskonały dostęp do terenów rekreacyjnych oraz świetne połączenie z centrum miasta. Okolica zapewnia dobrą infrastrukturę handlowo-usługową oraz dostęp do placówek oświatowych. W okolicy jest też przystanek autobusowy i tramwajowy.

Mieszkania w inwestycji Malta Wołkowyska posiadają funkcjonalne układy oraz są świetnie doświetlone. Do każdego lokalu przynależy duży przestronny taras lub zielony ogródek. Dla poprawy komfortu, w mieszkaniach na piętrze można zamontować klimatyzację.

Deweloper UWI Inwestycje uwzględnił w inwestycji inteligentne rozwiązania ułatwiające zarządzanie lokalem. Mieszkańcy będą mieć do dyspozycji również dużą osiedlową przestrzeń (2000 mkw.). Części wspólne osiedla zasilać będzie energia z paneli fotowoltaicznych.

Inwestycja Malta Wołkowyska – UWI Inwestycje

Zobacz mieszkania w inwestycji Malta Wołkowyska.

Nowe mieszkania w Poznaniu – zwycięskie inwestycje

Zwycięskie inwestycje – Zacisze Marcelin, Nova Łacina 6 oraz Malta Wołkowyska – wyróżniają się świetną lokalizacją, która nie tylko zapewnia doskonały dostęp do centrum miasta, ale także komfortowy dostęp do terenów zielonych. Ponadto wyróżnione osiedla proponują mieszkania o zróżnicowanych układach i powierzchniach oraz funkcjonalne części wspólne.

Kolejny artykuł

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Trójmieście – IV kwartał 2022
Poszukujesz wyjątkowego mieszkania z rynku pierwotnego w Trójmieście? Sprawdź nasz cokwartalny ranking inwestycji mieszkaniowych i dowiedz się, które inwestycje zyskały największe zainteresowanie klientów obido w IV kwartale 2022 r.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu