Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Warszawie – I kwartał 2021

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Ranking inwestycji mieszkaniowych powstaje na podstawie preferencji użytkowników platformy obido, którzy są na etapie poszukiwania nowego mieszkania. Zobacz trzy najlepsze inwestycje w Warszawie, które dostały najwięcej pozytywnych głosów w I kwartale 2021 roku.

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Warszawie – I kwartał 2021

Nowe mieszkania w Warszawie. Najlepsze inwestycje w I kw. 2021

Co wpływa na ostateczny wybór mieszkania? Użytkownicy obido posiadają konkretne preferencje, według których wybierają inwestycje dopasowane do swoich potrzeb. Ważnymi kryteriami przy poszukiwaniach, wpływającymi na popularność inwestycji, są takie kwestie, jak: cena mieszkania, metraż, ilość pokoi, piętro, zagospodarowanie części wspólnych, ale także lokalizacja i okolica. Poniżej prezentujemy inwestycje, które zajęły I, II i III miejsce w rankingu inwestycji mieszkaniowych w Warszawie.

I MIEJSCE

Domaniewska 26, Novum Developer

Inwestycja Domaniewska 26 [Warszawa, Mokotów] składa się z budynku mieszkalno-usługowego i wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, nowoczesną elewacją budynku, komfortowymi układami mieszkań, a także zastosowaniem ekologicznych rozwiązań.

Mieszkania w inwestycji Domaniewska 26 cechują się kompaktowymi rozkładami pomieszczeń i dużymi przeszkleniami. Mieszkańcy mają możliwość indywidualnej aranżacji. Deweloper Novum Developer zadbał także o miejsca postojowe w garażu podziemnym, miejsce do serwisowania i pielęgnacji rowerów oraz sklep spożywczy na parterze.

Domaniewska 26 znajduje się na warszawskim Mokotowie. Termin odbioru to II kwartał 2021 roku.

Inwestycja Domaniewska 26 od dewelopera Novum Developer
Domaniewska 26, Novum Developer

Zobacz mieszkania w inwestycji Domaniewska 26.

II MIEJSCE

Port Praski

Inwestycja Port Praski [Warszawa, Praga-Północ] to jedno z największych przedsięwzięć architektonicznych realizowanych w Europie. Projekt tworzy miasto nowej generacji, a w jego skład wchodzą 4 dzielnice o różnym przeznaczeniu: mieszkalna Stara Praga, luksusowe Doki z mariną, biznesowo-handlowe City oraz Park Mediów.

Mieszkania w inwestycji Port Praski przypadną do gustu osobom, które cenią sobie śródmiejski styl życia, a przy tym chcą mieć w pobliżu spokojne, zielone tereny. Osiedle będzie bowiem otoczone nadwiślańskimi bulwarami, skwerami, przystaniami portowymi oraz pływającymi restauracjami i kawiarniami. Deweloper Port Praski zagospodaruje aż 38 ha powierzchni i utworzy samowystarczalne miasto.

Port Praski znajduje się w warszawskiej dzielnicy – Praga-Północ. Inwestycja jest już gotowa do zamieszkania.

Inwestycja Port Praski
Port Praski

Zobacz mieszkania w inwestycji Port Praski.

III MIEJSCE

Na Bielany, Matexi Polska

Inwestycja Na Bielany [Warszawa, Bielany] wyróżnia się nowoczesną architekturą, elegancką, stonowaną kolorystyką i funkcjonalnymi mieszkaniami. Osiedle będzie otaczała liczna zieleń, zapewniając mieszkańcom prywatną oazę spokoju.

Mieszkania w inwestycji Na Bielany posiadają ogródki, balkony lub tarasy. Mieszkańcy mają także możliwość wykończyć mieszkanie pod klucz. Deweloper Matexi Polska zadbał o zagospodarowanie części wspólnych, uwzględniając na terenie osiedla patio, kameralny park i plac zabaw.

Na Bielany znajduje się na warszawskich Bielanach. Termin odbioru to IV kwartał 2021 r.

Inwestycja Na Bielany od dewelopera Matexi Polska
Na Bielany, Matexi Polska

Zobacz mieszkania w inwestycji Na Bielany.

Nowe mieszkania w Warszawie – zwycięskie inwestycje

Zwycięskie inwestycje – Domaniewska 26, Port Praski, Na Bielany – zostały docenione za dobre zagospodarowanie terenu, atrakcyjne części wspólne i komfortowe rozkłady mieszkań. Każda z tych inwestycji znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji, gwarantującej bliskość stacji metra oraz przystanków tramwajowych i autobusowych.

Kolejny artykuł

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Trójmieście – I kwartał 2021
Ranking inwestycji mieszkaniowych powstaje na bazie ocen osób, które poszukują mieszkania. Pod uwagę brane są różne kryteria, takie jak lokalizacja inwestycji, cena mieszkania lub zagospodarowanie części wspólnych na osiedlu. Zobacz trzy najlepsze inwestycje w Trójmieście, które zdobyły najwięcej pozytywnych głosów w I kwartale 2021 roku.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu