Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Syrena Invest, Mińska 63


Prace budowlane w inwestycji Mińska 63 dewelopera Syrena Invest w Warszawie przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania w III kw. 2021 r.

Syrena Invest, Mińska 63

Szczegółowe informacje o sytuacji na budowie inwestycji Mińska 63 dewelopera Syrena Invest:

Adres inwestycji:ul. Mińska 63, Praga-Południe, Kamionek, Warszawa

Planowana data oddania do użytkowania:III kw. 2021 r.

Czy prace odbywają się zgodnie z harmonogramem?Prace budowlane w inwestycji Mińska 63 w Warszawie przebiegają zgodnie z założonym harmonogramem prac.

Jakie prace wykonano w ostatnim tygodniu?

[17.08.2020]Zakończono kolejny etapu realizacji inwestycji, jakim jest stan "surowy" zamknięty. Wykonane zostało pokrycie dachu oraz wstawione zostały okna i drzwi. Wewnątrz trwają rozpoczęte już prace związane z tynkowaniem mieszkań, a w części północnej i wschodniej kontynuowane są prace związane z wykonaniem elewacji budynku.

[05.08.2020]Budowa zbliża się do osiągnięcia stanu surowego zamkniętego. Do wstawiania zostały ostatnie okna, kończymy także pokrycie dachu. Prace związane z instalacjami elektrycznymi w lokalach są zrealizowane w ponad 90%, wykonane zostały wszystkie piony. Trwają prace związane z montażem podejść od pionów do przyborów. W zakresie elewacji - rozpoczęte zostały prace w części północnej w obrębie mieszkań w klatce E. W trakcie wykonania jest także przyłącze CO.

[23.07.2020]Prace na budowie trwają nieprzerwanie. Została wstawiona większość okien, a prace wewnątrz budynku są na wysokim poziomie zaawansowania. Wykonywana jest obecnie izolacja elewacji budynku i balkonów oraz warstwy izolacyjne płyty stropowej w garażu i pokrycie dachu. Zakończono rozprowadzanie instalacji elektrycznych i wod-kan w klatce „E”. We wszystkich mieszkaniach w tej klatce zakończono także tynkowanie oraz wykonanie posadzek. W klatce „C” pomieszczenia są tynkowane. W klatkach „A” i „B” rozprowadzane są instalacje elektryczne.

[10.07.2020]Prace związane z rozprowadzaniem instalacji elektrycznych i wod-kan w klatce "E" zbliżają się ku końcowi. Na wysokim poziomie zaawansowania są również prace związane z tynkowaniem oraz wykonaniem posadzek. W klatce "C" rozpoczęło się tynkowanie mieszkań.

[26.06.2020]W budynku wykonywane izolacje balkonów oraz pokrycie dachu, kończymy montaż pionów sanitarnych i wentylacyjnych. Kontynuowane jest tynkowanie mieszkań. Zainstalowano ok 80% okien. W kl. Wykonano poziomy kanalizacyjne w garażu.

[12.06.2020]W budynku wykonywane są wewnętrzne linie zasilające, piony sanitarne i wentylacyjne oraz roboty murarskie na ostatnich kondygnacjach. Zainstalowano ok 70% okien. W kl. E kontynuowane jest tynkowanie mieszkań. Wykonano poziomy kanalizacyjne w garażu. Wykonywane jest pokrycie dachu.

[26.05.2020]W budynku na klatce E zakończono montaż instalacji elektrycznych w lokalach, wykonywane są wewnętrzne linie zasilające. W kl. E wykonano też piony sanitarne i wentylacyjne. W pozostałych klatkach A, B, C i D wykonywane są roboty murarskie na ostatnich kondygnacjach – piętro 5, 6 i 7. W kl C i D wykonano piony sanitarne i wentylacyjne, w kl. A i B do 3 piętra. Zainstalowano około 60% okien. W kl. E rozpoczęto tynkowanie mieszkań. Wykonano poziomy kanalizacyjne w garażu. Wykonywane jest pokrycie dachu nad kl. E.

Kolejny artykuł

Tryboń PPI, Toruńska Wołomin, etap 3
Prace budowlane w inwestycji Toruńska Wołomin (etap 3) dewelopera Tryboń PPI S.A. w Wołominie pod Warszawą przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania w IV kw. 2021.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu